MHP'de Kemalettin Yılmaz dönemi

MHP'de Kemalettin Yılmaz dönemi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı görevine Kemalettin Yılmaz getirildi.

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı görevine Kemalettin Yılmaz getirildi.

MHP Afyonkarahisar İl Kongresi büyük bir katılım ile Garden Kale Otel'de gerçekleşti. Kongre'ye tek liste ile giren ve İl Başkanı seçilen Kemalettin Yılmaz, MHP'nin Afyonkarahisar'da birinci parti olması için çalışacaklarını söyledi. Kemalettin Yılmaz'ın tek başkan adayı olarak girdiği Kongre'ye MHP Genel Başkan Yardımcısı Recai Yıldırım, MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Mehmet Taytak ile MHP Afyonkarahisar Milletvekili Abdülkadir Akcan ile MHP 21'nci dönem milletvekili Müjdat Kayayerli, Belde ve ilçe Belediye Başkanları ile partililer katıldı.
MHP Afyonkarahisar Kongresi'ne tek listeyle giren ve İl Başkanı seçilen Kemalettin Yılmaz ise Kongre'de yaptığı konuşmada Afyonkarahisar'daki başarı ivmesinin yükselmesi için çalışacaklarını söyledi.
Yılmaz, kadınların da siyasette etkin rol alması gerektiğini savunarak 'Eşlerimizi ikna etseydik, yüzde 7 daha fazla oy alırdık. Bizden önceki yönetim, bayrağı bize temiz biçimde teslim etti.
Biz de bizden sonrakilere bu bayrağı temiz olarak devretmek istiyoruz. MHP'yi Afyonkarahisar'da birinci parti yapmaya söz veriyoruz' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com