MHP'den beş kişi milletvekili aday adaylığını açıkladı!

MHP'den beş kişi milletvekili aday adaylığını açıkladı!
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanlığına 12 Haziran'da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için aday adayların başvuruları devam ediyor. Aday adaylığını yaptıkları basın toplantısıyla açıklayan beş isim, Türkiye'nin gidişatının

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanlığına 12 Haziran'da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için aday adayların başvuruları devam ediyor. Aday adaylığını yaptıkları basın toplantısıyla açıklayan beş isim, Türkiye'nin gidişatının düzelmesi için MHP'nin tek başına iktidar olması gerektiğini ifade ettiler.
12 Haziranda yapılacak olan milletvekilliği genel seçimi için aday adayı olmak isteyenler siyasi partilerde açıklamalarda bulunarak aday adaylıklarını kamuoyuna duyurmaya devam ediyorlar. Bu kapsamda başvuruları kabul eden MHP İl Başkanlığına beş isim gelerek aday adaylığını açıkladı. MHP Kütahya Milletvekilliği için aday adaylığını açıklayan ve 1974 yılında Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde doğan ve ilçede ticaretle uğraşan Yaşar Kürşat Akkoç, yapılacak seçimlerin ülkemize ve ilimize hayırlı olması temennisinde bulundu. Aday adaylığını açıklayan 1958 Kütahya doğumlu ve Maden Mühendisi olan Osman Barut, MHP'nin çeşitli kademlerinde görev yaptığını, Kütahya'yı ve Türkiye'yi karşılıksız seven birisi olduğunu, aday adaylığının kendisine partisine ve Kütahya'ya hayırlı olmasını diledi. 1963 Kütahya'nın Emet ilçesi doğumlu olan ve ticaretle uğraşan Ali Kara da MHP'den Kütahya Milletvekili aday adayı olduğunu, MHP'nin 12 haziran seçimlerinden başarıyla çıkacağına inandığını söyledi. Dumlupınar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü olan ve DPÜ Mezunlar Derneği Başkanlığını yapan Mutlu Çınar Kütahya ve Türkiye'ye hizmet etmek için aday adayı olduğunu, MHP'ye gönül veren birisi olduğunu, Türkiye'nin ve Kütahya'nın kalkınabilmesi için partisinin tek başına iktidara gelmesinin şart olduğunu savundu. MHP İl Başkanlığına aday adaylığı için başvuruda bulunan Enver Çınar'da 16 yaşından bu yana MHP'ye gönül verdiğini, partinin çeşitli kademelerinde görevler yaptığını, devlette birlik ve bütünlük için MHP'ye gönül verdiğini ve 12 Haziran genel seçimlerinde MHP Kütahya Milletvekilliği için aday adayı olduğunu söyledi.
Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanlığında yapılan aday adayı açıklama toplantısına İl Başkanı Kamil Konya ve Merkez İlçe Başkanı Metin Belek ve çok sayıda partili katılarak aday adaylarına destek verdiklerini bildirdiler.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com