MHP'den CHP'ye şok transfer!

MHP'den CHP'ye şok transfer!
Uzun yıllardır MHP'de başdanışmanlık yapan Rasim Bölücek, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun daveti üzerine CHP'de danışmanlık hizmeti verecek...

Uzun yıllardır MHP'de başdanışman olarak görev yapan Rasim Bölücek, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun daveti üzerine CHP'de danışmanlık hizmeti verecek.

Özellikle 1999 seçimlerinde MHP'nin kazandığı başarının önemli aktörlerinden biri olarak gösterilen Rasim Bölücek yaklaşık bir ay önce CHP'ye katıldı.

Bölücek'in Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun daveti üzerine, değişik partilerde görev almış profesyonel bir ekip kurma çalışmalarına başladığı öğrenildi.

Söz konusu davet ''Sağ seçmenle CHP arasında ortak bir dil oluşturarak, bu kesimdeki seçmen sayısını artırmaya yönelik'' olarak yorumlanıyor.

Uzun yıllardır siyasi danışmanlık yapan Bölücek, Türkiye'nin en çok seçim kampanyası yöneten uzmanlarından biri olarak değerlendiriliyor.

Tıp doktoru olan Bölücek, 1987'den bu yana aralarında MHP'nin de bulunduğu 8 farklı siyasi partide kampanya yürüttü.

Öte yandan, konuyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz Bölücek, söz konusu daveti doğrularken, prensip olarak basına demeç vermediğini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com