MHP'den Fatma Gül Açılımı!..

MHP'den Fatma Gül Açılımı!..
Seks kasetleriyle sarsılan MHP, Fatma Gül'ün Suçu ne? dizisine reklam verecek...

Kaset gölgesinde seçim kampanyasını yürüten MHP, reytingi yüksek dizilere reklam verdi. Bunların arasında "Fatmagül'ün Suçu Ne?", "Hanımın Çiftliği", "Kavak Yelleri" gibi diziler var.

ABD Ulusal Harp Akademisi (NWC) Başkanı ve Ortadoğu Uzmanı Kamal Beyoghlow başkanlığındaki ABD heyeti, dün MHP Genel Merkezi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı ile görüşen heyette, ABD Savunma Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Pentagon, ABD Genelkurmay Başkanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı temsilcilerinin de bulunduğu 12 kişi yer aldı.

Görüşmede son günlerde MHP'yi sarsan kaset skandalları da gündeme geldi. Milliyet gazetesinin haberine göre; kaset gölgesinde seçim kampanyasını yürüten MHP, “Fatmagül'ün Suçu Ne?” başta olmak üzere reytingi yüksek dizilere reklam verdi.

Genel izleyici kitlesinin ağırlıkla izlediği popüler diziler de reklam programına alındı. Bunlar arasında Akasya Durağı, Arka Sıradakiler, Lale Devri, Muhteşem Yüzyıl, Doktorum, Hanımın Çiftliği, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kavak Yelleri, Deniz Yıldızı, Çocuklar Duymasın, Ezel, Sakarya Fırat gibi diziler yer aldı.

Erkeklere ulaşmak üzere de Stadyum ve Bire Bir Futbol gibi spor programları seçildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com