MHP'li Adaydan İnanılmaz İddia!

MHP'li Adaydan İnanılmaz İddia!
MHP Kocaeli adayı Lütfü Türkkan, AK Parti'nin yeniden iktidar olması halinde Birleşmiş Milletler'in müdahalesiyle bir Kürt devleti kurulacağını iddia etti...

Lütfü Türkkan, Gölcük İlçesi'nde ve Örcün Köyü'nde yakın köylerden gelenlerle sohbet ederek, Türkiye'de korkunun hakim olduğunu, insanların telefonda rahat konuşamaz, gazetecilerin istediğini yazamaz, televizyonların istediği programı çekemediğini öne sürdü.

Türkkan, konuşmasında şu iddialarda bulundu:
Başbakan, televizyon kapatma yetkisi aldı, istediği kanalı kapatabiliyor. Memleketimize korku hakim oldu. Diktatörlükle yönetilir olduk. Artık Türkiye'de AKP'li seçmenin bile bu seçimlerde de AKP iktidar olursa, ülkemizin bölüneceğinden hiçbir şüphesi kalmadı.

12 Haziran seçimleri ardından Diyarbakır; Mısır'daki Tahrir Meydanı'na dönecek. Karışıklık çıkınca İskenderun Limanı'na BM gemileri inecek ve 'Biz Kürtler'e yardım etmeye geldik' diyecekler. 'Siz Kürtler'e eziyet ediyor, yönetemiyorsunuz, çekilin kenara, bölgeye biz hakim olacağız' diyecekler. Kukla bir Kürk devleti kurma girişimde bulunacaklar. Bu seçim parti seçimi değil. İktidara değil, istiklale oy vereceksiniz. Duyarlı olun. Bu vebalin altında kalmayın.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com