Mhp'li Işık her kesimi kucaklayacağını göstermeli

Mhp'li Işık her kesimi kucaklayacağını göstermeli
Basın toplantısında gazetecilerle buluşan MHP Belediye Başkan Adayı Alim Işık, “belediye meclis üyelerinin kimlerden oluşacağı” şeklindeki soruya net bilgi vermekten kaçındı ancak her kesimi kucaklayacak bir liste olacağını ifade etti.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili ve Kütahya Belediye Başkan Adayı Alim Işık dün sabah yaptığı basın toplantısında yerel basın mensuplarıyla buluştu.
 
Kütahya’nın sorunları ve bu sorunların çözümü ile ilgili açıklamalarda bulunan Işık, toplantıda belediye meclis üyelerinin kimlerden oluşacağı hakkında kendisine sorulan soruya net olarak bilgi vermedi ancak 7 yıllık milletvekilliği döneminde kapısını çalan hangi partiden olursa olsun herkesin sorunlarını çözmek için uğraş verdiğinin çok iyi bilindiğini hatırlattı.
 
“Kütahya için yüreği çarpan benimde Kütahya’ma katkım olabilecektir diyen kim varsa kapımız bugüne kadar herkese açık olmuştur. Müracaat eden 100 den fazla meclis üyesi arkadaşımız değerlendirme aşamasındadır” diyen Işık, oluşturacakları listenin partiler üstü çizgi taşıyacağı sinyalini verdi.
 
Kütahya Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Alim Işık konuşmasında şu ifadelere yer verdi;
 
“İnanıyorum ve iddia ediyorum bugün bunu olumsuz olarak da söyleyen kişiler var. Bazen farklı farklı kulağımıza gelen duyumlar var. Alim Işık Belediye başkanı seçilirse onun yanındaki ekip kendisi ile beraber gelip belediye de çalışanların hepsini sürecek, yenilerini buraya dolduracak gibi saçma sapan söylemlerle vatandaşımızın kafasını karıştıran  kara propagandayı yapan kişiler var. Bizim ekibimiz Bu kişileri mahcup edecek bir ekiptir ve bu ekip her türlü birikime sahip memleketimizin pırıl pırıl mühendisinden, avukatına, mimarından işletmecisine, çiftçisinden, emekliye kadar her türlü insanımızı temsil edilebilecek bir ekiptir. Bu ekibin en önemli özelliği yüreği Kütahya için  çarpan ve benimde Kütahya’ma katkım olacaktır iddiasında bulunan çok iddialı bir ekip olacak olmasıdır. Kimsenin endişesi olmasın rahat olun Kütahyalı hemşerilerimde yakın zamanda bu liste açıklandığında kendilerine söylenenlerin ne kadar boş laflar ve kara propaganda parçası olan sözler olduğunu anlayacaklardır.”
 
30 Mart'tan sonra insanların "Kütahyalıyım" demelerinden gurur duyacaklarını söyleyen Işık, Kütahya’nın 11 yıllık AKP iktidarı boyunca hükümetten gereken desteği alamadığının da altını çizdi.
30 Mart seçimlerine 40 kişilik bir ekiple hazırlandıklarını anlatan Işık, Kütahya'nın geleceğini yeniden inşa etmek için önemli projeler hazırladıklarını ifade etti. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com