MHP'li Mansur Yavaş AKP'den mi yoksa CHP'den mi aday?

MHP'li Mansur Yavaş AKP'den mi yoksa CHP'den mi aday?
MHP'den aday gösterilmeyen Mansur Yavaş sessizliğini bozdu.
2009 Yerel Seçimlerinde bir sürpriz yaparak MHP'nin Ankara oylarını arttıran, daha sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile arası Bozulan Mansur Yavaş İnternethaber'e açıklamalarda bulundu.
 
Devlet Bahçeli'nin sert bir dil ile aday gösterilmeyeceğini açıkladığı Mansur Yavaş hakkında hem AKP'den hem de CHP'den aday gösterileceğine yönelik iddialar basında yer almıştı. Birçok partiden teklif aldığı doğrulayan Mansur Yavaş yerel seçimlerde aday olacağı söyledi.
 
AKP'nin kendisi ile görüştüğünü dile getiren Yavaş "Bir ay kadar önce bir ağız yoklaması oldu, ben de kesin bir şekilde böyle bir şey düşünmediğimi belirttim. Zaten bütün partilerden bu teklifler geliyor. Şu anda benim vermiş olduğum bir karar yok. Büyük ihtimal bu seçimlerde olacağım ama bunu ekip arkadaşlarımızla konuşup birlikte karar vereceğiz. Diğer partilerin de adaylarını açıklamalarını bekliyorum, ona göre bir karar vereceğiz." dedi.
 
Tüm partilerden teklif aldığını söyleyen Mansur Yavaş "Şu anda hiçbir partiye verilmiş sözüm ve net görüşmem yok. Milliyetçi Hareket Partisi haricindeki bütün partilerden aday olmam yönünde farklı yerler için teklif aldım. Ankara'da bütün partilerden bana bir talep varken, bütün partilerden teklif gelirken, Milliyetçi Hareket Partisi Ankara adayını açıkladı. Ben şu an olanları izliyorum. Seçimlere girersem nasıl gireceğimi ekip arkadaşlarımla görüşeceğim. Şu anda gazetelerde yazıldığı gibi adımın anılacağı hiçbir olay yok, bunun altını çizmek istiyorum." dedi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com