MHPLİ Paçacı Bu Söze Çok Kızacak!

MHPLİ Paçacı Bu Söze Çok Kızacak!
MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı, AK Parti içinde 40'a yakın ülkücü kökenli milletvekilinin MHP'ye geçmek istediklerini söylemişti. AKPLİ vekşlden Paçacı'ya yanıt geldi...

MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı, AK Parti içinde 40'a yakın ülkücü kökenli milletvekili olduğunu ve bunların MHP'ye geçmek istediklerini söylemişti.

MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı'nın AK Parti'den MHP'ye 40 milletvekilinin geçeceği yönündeki iddialarına AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan'dan da yanıt geldi.

BAKALIM MUM NE KADAR YANACAK

Kahramanmaraş'ta bulunan Doğan, şöyle konuştu:

“Bakalım bu mum yatsıya kadar mı yanacak, yatsıdan önce mi? Ona bakmak lazım. Yani bir tane geçen var mı şu ana kadar? Yok. Bir tane geçecek de yok, onu söyleyeyim. MHP, yolunu şaşırmış bir kadro tarafından yönetiliyor.

BARAJIN ALTINDAKİ PARTİYE KİM GİDER

Ne yapacağını bilmeyen, ne söylediğini bilmeyen, doğruyu yanlışı birbirine karıştıran bir kadro tarafından idare ediliyor. Onun için onlardan bu tür hezeyanları bekleyin.

Bu bir hezeyandır, AK Parti'den bir yere gidecek bir tane kadro yoktur. Barajın altındaki bir partiye gidecek kadar akılsız milletvekili çıkar mı AK Parti'den?”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com