Mhp'li Taner'den Genel Başkan Adaylarına Birlik Çağrısı

Mhp'li Taner'den Genel Başkan Adaylarına Birlik Çağrısı
MHP Aydın eski milletvekili Recep Taner, yaklaşan kurultay öncesi MHP Genel Başkan Adaylarının ekibinde bulunan kişilerin karşılıklı söylemlerinin tabanı rahatsız ettiğini belirtti

MHP Aydın eski milletvekili Recep Taner, yaklaşan kurultay öncesi MHP Genel Başkan Adaylarının ekibinde bulunan kişilerin karşılıklı söylemlerinin tabanı rahatsız ettiğini belirtti.
MHP Genel Başkan Adayı Op. Dr. Seyfi Şahin’in MHP Aydın İl Başkanı Fevzi Köse ile il ve merkez ilçe yönetimini ziyaretinde katılan MHP Aydın eski milletvekili Recep Taner, 4 Kasım’da yapılacak olan MHP Büyük Kurultay öncesinde yaşanan gelişmelerden dolayı MHP Genel Başkan Adaylarına birlik çağrısı yaptı. Toplantıda Köse ve Taner’in yanı sıra Aydın İl Genel Meclisi Başkanı Hayri Güleç, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, MHP eski İl Başkanı Hasan Muti, MHP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Uysal, MHP Kadın Kolları Başkanı Serap Cambazoğlu ile MHP’li ilçe be belde belediye başkanları hazır bulundu.
4 Kasım’da yapılacak ve 10 adayın yaraşacağı MHP Büyük Kurultay öncesinde yaşanan gelişmelerin MHP tabanını rahatsız ettiğini savunan MHP Aydın eski milletvekili Recep Taner, “MHP Büyük Kurultayı hem MHP hem de Türkiye için büyük önem taşıyor. 10 adayın yarışacağı kurultay öncesinde MHP Genel Başkan Adaylarının çevresinde bulunan yakalar ve diğerlerinin karşılıklı olarak ortaya koydukları söylemler hem MHP’ye zarar veriyor hem de parti tabanında rahatsızlığa yol açıyor. Yaşana gelişmelere rağmen genel başkan adayları bir araya gelip konuşamıyor. MHP’deki 10 adaylı kurultay demokrasi ve zenginlik açısından sevindirici olsa da adayların çevresindekilerin tutumundan artık endişe ediyoruz. Bu gidişe bir son verilmezse kurultaydan sonra birbirimizin yüzüne bakacak halimiz kalmayacak. 10 adaylı bir seçimin getireceği sıkıntılar ve sonrasında yaşanabilecekler tabanda endişeye yok açıyor. MHP’nin böyle bir noktaya getirilmemesi lazım. Daha önümüzde 20 gün var. Neler olacak bilmiyoruz. İnşallah aklıselim birileri ortaya çıkar ve 10 genel başkan adayını bir araya toplar” dedi.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com