MHP'li vekilden Erdoğan fıkrası

MHP'li vekilden Erdoğan fıkrası
MHP Isparta milletvekili Nevzat Korkmaz başbakan Erdoğan hakkında meliste bir fıkra anlattı.Fıkrada başbakan milli takımın başına geçiyor.

MHP Isparta milletvekili Nevzat Korkmaz, TBMM'de dershanelerle ilgili yasa tasarısı ele alınırken Başbakan Erdoğan hakkında bir fıkra anlattı. Gece 01.00'de kürsüye çıkan Korkmaz'ın anlattığı fıkra AKP'lilerin tepkisini çekti ve tartışma yaşandı.

Korkmaz '' Bu ülkede işsizlik sıfırlanmış, artık insanlar iş beğenmemeye başlamış. Millî gelir 50 bin dolar olmuş artık insanlar paralarını nereye koyacağını bilemediği için ayakkabı kutularında istif etmeye başlamış'' dedi ve şu fıkrayı anlattı:

''Başbakan Erdoğan 'Artık yapacağım bir şey yok, sıkıldım, fakat, futbolda kötü sonuçlar alınıyor. Ben futbol millî takımının başına geçmek istiyorum, ben hesap adamıyım, nasıl siyasette başarılı olduysam sporda da başarılı olurum' demiş. Eşofmanlarını giymiş, futbol millî takımının başına geçmiş. Brezilya’yla oynuyoruz. 70’inci dakika, Erdoğan yan hakeme koşmuş, bir şeyler anlatmaya çalışmış. Yan hakem bunu elindeki bayrak sopasıyla itmiş. Orta hakem düdüğü çalmış ve oyunu durdurmuş, yan hakeminin yanına gitmiş. 'Ne oluyor?' diye sormuş. Yan hakem de demiş ki: “Ben hesap adamıyım' diyor. 10 numarayı çıkarıp yerine oyuna 5 tane 2 numara koyacakmış.” 

AKP sıralarından Korkmaz'a tepkiler yükselmesi üzerine Korkmaz hakeret etmeyin dedi.Gerilim artınca Meclis Başkanı oturuma ara verdi. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com