MHP'li Yalçın'dan Sert Sözler

MHP'li Yalçın'dan Sert Sözler
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, partilerine karşı gayri nizami harp başlatıldığını iddia etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, partilerine yönelik saldırıların, belirgin şekilde artış gösterdiğini belirterek, partiye ve camiaya yönelik saldırıların arkasında, seçimler sonrasında ortaya çıkacak parlamento aritmetiğini tayin etme hesaplarının yattığını savundu.

Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada,''Türk milliyetçilerinin, Türkiye'nin varlık sigortası olduğunu ve ona karşı gayri nizami bir harp başlatıldığını''belirtti.

Semih Yalçın, şunları kaydetti:

''Türkiye, tarihinin en önemli seçimlerinden birine adım adım yaklaşırken, Milliyetçi Hareket Partisi'ne yönelik saldırılar, belirgin şekilde artış göstermiştir. Partimize ve camiamıza yönelik aşağılık saldırıların arkasında, seçimler sonrasında ortaya çıkacak parlamento aritmetiğini tayin etme hesapları yatmaktadır.

MHP'nin yolunu kesmek isteyen kırk haramiler, ellerinde ne kadar silah varsa kuşanıp meydana çıkmıştır. Siyaset meydanında at izi it izine karışmış durumdadır. Türkiye'nin varlık sigortası olan Türk milliyetçilerine karşı gayri nizamî bir harp başlatılmıştır. Başta Tayyip Erdoğan olmak üzere AKP yöneticileri, ellerindeki devlet imkanlarını ve kaynaklarını Türk milliyetçilerinin ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin aleyhinde kullanmaktadır.

Şer odakları, uluslararası güçlerin desteğini de arkalarına almışlardır, hedef MHP'dir. Çünkü MHP, milletin teveccühüne mazhar olarak 12 Haziran sonrasında en güçlü şekilde TBMM'ye girecektir. İşte AKP, oluşacak bu tablodan endişe duymaktadır. Çünkü MHP, ihanet şebekelerinin seçim sonrası karanlık hesapları önündeki en büyük engeldir. O yüzden AKP'li yöneticiler ve işbirlikçileri, işi gücü bırakmış, MHP ve onun mensuplarıyla uğraşmaktadır.''

Açıklamasında, ''Partimizi yıpratmaya çalışanlar, ısrarla belden aşağı vurmakta, gayri ahlaki metotları ahlaksızca kullanmaya devam etmektedir'' görüşünü dile getiren Yalçın, açıklamasını şöyle sürdürdü:

''Bilhassa Başbakan Erdoğan, 'Bizim kasetlerle filan işimiz olmaz' demekle birlikte, sözü döndürüp dolaştırıp aynı meseleye getirmekte, MHP'ye saldırmaktadır. Utanmadan, sıkılmadan bir yandan meydanlarda kutsal değerlere bağlılıktan söz ederken, diğer yandan da en rezilce üslubu tercih ederek kutsal değerleri oy avcılığı için kullanmaktadır. Tayyip Erdoğan, bu konudaki şovmenliğini iğrençlik derecesine vardırmıştır. Meydanları direkler arasına çeviren Erdoğan'ın komik ortaoyunu, meddahları bile gölgede bırakmaktadır. Başbakan Erdoğan'ın sözleri, vurdukça yankılanan içi boş tenekenin kulakları tırmalamasına benzemektedir. Millet, bu madeni ortaoyununu gülümseyerek takip etmektedir. 12 Haziran'da bu teneke, AKP iktidarının kuyruğuna bağlanacaktır.

Şurası iyi bilinmelidir ki AKP'nin bu kokuşmuş siyasi taktiği tutmayacak, bilakis ters tepecektir. Başkalarının eksik ve kusurlarını ortaya sereyim derken ifrat derecesindeki ahlaksızlığı bile masum bırakacak yöntemlere başvuranların sonu hüsran olacaktır. Millet, Erdoğan'ın seçim meydanlarında sergilediği çakma milliyetçiliğe ve sahte külhanbeyliğe cevabını 12 Haziran'da verecektir.''

''TEHDİT ETMEK KİMSENİNİ HADDİNE DEĞİLDİR''

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, son günlerde internet üzerinden ''Ülkücü olduğunu iddia ederek partimizin içinde fikir ayrılıkları ve çekişme varmış gibi gösterenlerin'' camiayla uzaktan yakından alakası olmadığını iddia etti.

Yalçın, şunları kaydetti:

''Hele hele sütre gerisine saklanıp Milliyetçi Hareketi ve Liderini tehdit etmek kimsenin haddi değildir. Bu tehdit, hangi mahfiden (gizliden) gelirse gelsin hesabı sorulur. Bunlar, MHP'yi seçimlere girerken karıştırabileceğini, zayıf düşüreceğini sanan Ülkücü düşmanlarının tezgahıdır. Bu kirli oyunlarla Milliyetçi Hareketi tuzağa düşürebileceğini zanneden aklıevveller, hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Partimiz, iktidar yürüyüşüne her zamankinden daha kuvvetli bir inanç, kararlılık ve azimle devam edecektir.

Bazı zavallı siyasetçilerin ve kiralık kalem erbabının iddia ettiği gibi MHP, marjinal bir parti değildir. MHP bugün parlamentoda yüzde 14 gibi büyük bir oranla temsil edilmektedir. Partimiz, Türk siyasi hayatında dünya durdukça var olacaktır. Ayrıca Türk milliyetçilerinin bulunmadığı bir Mecliste neler olabileceği, hangi ihanet yasaların çıkarılabileceği iyi bilinmektedir. Türk milliyetçileri, Türkiye'nin geleceğinin kendi varlıklarıyla doğru orantılı olduğunun bilincindedir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, milletimizin son kalesidir. Bu kaleyi düşürmek için bütün işbirlikçilerin başlattığı topyekûn saldırı, boşa çıkarılacaktır.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com