MHP'li Yıldırım'ın Sevişme Kaseti!..

MHP'li Yıldırım'ın Sevişme Kaseti!..
İki MHP'linin Baykalvari görüntüleri internete düştü! İki MHP üst düzey yöneticisi kadınlarla alem yapıp sevişirken görülüyor. İşte Türk siyasetinde taşları yerinden oynatacak şok görüntüler...

MHP'nin üst düzey yöneticisi iki ismin görüntüleri internete düştü. Her iki MHP'li, gizli kamerayla kaydedilen görüntülerde kadınlarla sohbet ediyor ve iki kadınla öpüşüyor. Bir evde çekilen görüntülerde, siyaset, seçimler ve bazı cinsel içerikli konuşmalar yer alıyor.

Görüntülerde, MHP'li yöneticinin emekli bir asker eşiyle samimi görüntüleri de bulunuyor. Görüntülerin sonunda ise “Düşmanlar halimize gülüyor, bizim içimiz kan ağlıyor. Yazıklar olsun bize başka çıkar yol bırakmayanlara. Yazıklar olsun 400 yıllık ülkümüzü lekeleyenlere, yazıklar olsun rahmetli Başbuğumuzun yüce makamını işgal ederek kirletenlere” denilerek, Bahçeli ve ekibine şöyle sesleniliyor: “Azıcık adamlıktan nasibiniz varsa, azıcık hayanız varsa, azıcık davaya karşı bağlılığınız varsa, sizin yüzünüzden bu kutlu davanın daha fazla rencide olmaması için derhal tepeden tırnağa tüm yönetim istifa edin. Derhal istifa etmediğiniz taktirde bundan sonra olacak gelişmelerin tüm sorumluluğu size aittir.”

PEKİ KİM BU İSİMLER?

MHP'yi sıkıntıya düşürecek bir kaset bazı internet sitelerine sızdırıldı. sitesindeki görüntülerde, MHP Genel Başkan Yardımcıları Adana Milletvekili Recai Yıldırım ile Kırşehir Milletvekili Metin Çobanoğlu oldukları ileri sürülen iki kişi, S. ve B. isimli iki kadın ile önce sohbet ediyor, ardından farklı koltuklarda öpüşüyor. Kadınlar ile genel başkan yardımcıları MHP ile CHP'nin koalisyon kurmasından, seks fantezilerine, Alevilikten MHP'li bakanların dağıttığı ihalelere kadar çeşitli konulardan konuşuyorlar.

TEBETTÜRE GİR ÖYLE BERABER OLALIM!

Ses kayıtlarında MHP'li yöneticilerin alem yaptıkları evde bulunan kadınların tesettüre girmelerini ve kendileriyle böyle beraber olmalarını istiyor.

Yine başka bir ses kaydında ise MHP Genel Muhasibi Ümit Şafak ile aday olmayan Hatay milletvekili Turan Çirkin'in belden aşağı muhabbetleri de yer alıyor.

YALANLAMA GELMEDİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin mitingi nedeniyle Nevşehir'de bulunan Genel Başkan Yardımcısı Metin Çobanoğlu, gazetecilerin konuyla ilgili sorularıyla karşılaştı. Görüntülere Çobanoğlu, "rezalet, seçim öncesi komplo" yorumunda bulundu. Görüntülerin içeriği ile ilgili soruları üzerine Çobanoğlu, sinirlenerek gazetecilerden biran önce uzaklaştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com