MHP'nin Afiş Krizi!

MHP'nin Afiş Krizi!
Sakarya'nın Adapazarı ilçesi'nde MHP'nin astığı afiş kaldırıldı...

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatı'nca inşaat halindeki binaya asılan afiş gerginliğe yol açtı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "demokratik açılımla ilgili söylediği iddia edilen sözler ile Habur Sınır Kapısı'nda teslim olan teröristler, BDP'li milletvekilinin polis memurunu tokat atması ve AK Parti milletvekillerinin Osman Baydemir'i ziyaretine ilişkin fotoğrafların" yer aldığı afiş, polisin uyarısı üzerine kaldırıldı.

FOTOĞRAFLAR TEPKİ ÇEKTİ
Demokratik açılım sürecinde Kandil ve Mahmur kamplarından gelen PKK'lı grup ile BDP İstanbul Milletvekili Sabahat Tuncel'in polis memuruna tokat atması, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Şaban Dişli ve Recep Yıldırım'ın Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir'i ziyaret etmesi ve bir belediye otobüsüne terör örgütü mensuplarınca molotof kokteyli atılması ile ilgili fotoğrafların bulunduğu afiş, tepkilere neden oldu.

Başbakan Erdoğan'ın demokratik açılımıyla ilgili söylediği iddia edilen "Kürt açılımını hazmettire hazmettire kabul ettireceğiz" ve "Bu görüntüleri hayal bile edemezdik" sözlerinin de yer aldığı afişin kaldırılmasını isteyen polis ile partililer arasında tartışma yaşandı.

Polisin yaptığı görüşme sonrasında MHP Genel Başkan Yardımcısı Münir Kutluata, afişi kaldırttı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com