MHP,sanal alemde de 'hayır' kampanyası düzenledi!

MHP,sanal alemde de 'hayır' kampanyası düzenledi!
MHP Anayasa değişikliğinin oylanacağı 12 Eylül 2010 tarihinde yapılacak olan referandumda 'hayır' oyunu ,sanal âlem'e taşıdı.

Anayasa değişikliğinin oylanacağı 12 Eylül 2010 tarihinde yapılacak olan referandumda 'hayır' oyu verilmesi için mitingler düzenleyen MHP, şimdi de bu işi sanal âlem'e taşıdı. Anayasa değişikliğine karşı olan MHP, referandum da 'hayır' oyu verilmesi için sanal âlemde kampanya başlattı.
Vatandaşların referandum da 'hayır' oyu vermesini isteyen MHP, bu bağlamda'www.referandumoyunu.com' adlı internet sitesi ile facebook'ta 'http://.facebook.com/ülkenicinbiroyunvar' paylaşım sitesi açarak hizmete soktu. Vatandaşların e-mail adreslerine söz konusu sitelerin adreslerini gönderen MHP, birde rica da bulunarak, 'Söz konusu internet ve paylaşım sitelerimizi ziyaret etmenizi ve bu postayı ulaşabildiğiniz herkese iletmenizi rica ederiz' ifadesini kullanıyor.

Vatandaşlara e posta ile gönderdiği yazısına 'Hayır'lı günler...' diyerek başlayan MHP, şu ifadelere yer veriyor:'12 Eylül 2010 Tarihinde anayasa değişikliği için referandum yapılacaktır. Ülkemizin geleceğini karanlıklara götürebilecek tuzak maddeler içeren bu değişikliklerden tüm vatandaşlarımızı haberdar ederek HAYIR oyu kullanmasını sağlamalıyız.'

MHP, bu e-mail size yanlışlıkla geldiyse lütfen ' iptal ' yazıp geri gönderin uyarısını yapıyor.

- http://.facebook.com/ülkenicinbiroyunvar' paylaşım sitesinde, referandum da anayasa değişikliğine neden 'hayır denmesi gerektiği broşür, fotolarla ile anlatılırken, Bahçeli'nin Türkiye'nin değişik illerinde düzenlediği 'hayır' mitinglerinden neden referandum'a hayır dendiğini anlatan konuşmalarına yer veriliyor. Ayrıca sitede MHP'nin referandum da 'hayır' kampanyasının müziği yer alıyor.

- www.referandumoyunu.com' adlı internet sitesinde ise neden 'hayır' denmesi gerektiği - - Karanlık kalplere nur', 'Karanlık gecelere ışık' ve ' Karanlık emellere sur' ifadelerinin yer aldığı '3 hilal' ile Kurtuluş ve Çanakkale savaşlarının yer aldığı 'Biz Türkiye'yiz' adlı kısa videolarla anlatılıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com