Michael Skibbe, Eskişehirspor'u eleştirdi

Michael Skibbe, Eskişehirspor'u eleştirdi
Hertha Berlin'in başına geçen Alman teknik adam, Kicker'e açıklamalar yaptı...

Eskişehirspor ile sözleşmesini feshederek Almanya Birinci Ligi takımlarından Hertha Berlin ile anlaşan teknik direktör Michael Skibbe, Kicker dergisine yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'da daha fazla gelişme potansiyelinin olmadığını söyledi.

Skibbe, sezonun ilk yarısını 4. sırada tamamlayan Eskişehirspor'da kalarak ''çalışmalarının meyvelerini almak'' yerine, neden sözleşmesini feshettiği yönündeki soruya karşılık, ''Henüz 3 aylık maaşımı alamadım. Buna rağmen Eskişehirspor'dan çok memnundum ve orada güzel bir dönem geçirdim. Ancak ben gerçekçeyim. İlk yarıda yakaladığımız dereceyi, ikinci yarıda geçmemiz çok zordu. Çünkü Eskişehirspor'da daha fazla gelişme potansiyeli yoktu'' yanıtını verdi.
 
Geçen sezon Eintracht Frankfurt'ta görevine son verilmesine de değinen ve bu konuda hiç kimse ile bir hesabı olmadığını ifade eden Skibbe, ''Ancak Eintracht Frankfurt benimle ligden düşmezdi'' dedi.
 
Skibbe, Eintracht Frankfurt'taki karar vericilerin kendisinin görevine son vermelerini bir hata olarak kendilerine itiraf ettiklerine inandığını da kaydetti. (EMK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com