Microsoft'un gözü Fatih Projesinde

Microsoft'un gözü Fatih Projesinde
Mıcrosoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, "Microsoft, FATİH projesinin içinde olmayı istiyor" dedi.
Microsoft Türkiye Genel Müdürü Özmen, ''FATİH çerçevesinde Türkiye'de ilk eğitim Ar-Ge laboratuvarını kurmak için çalışma yapıyoruz'' dedi.
 
Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, Bursa Valiliği ile Capital ve Ekonomist dergilerinin iş birliğiyle düzenlenen, ''Uludağ Ekonomi Zirvesi''nde açıklamalarda bulundu.
 
İnovasyon ve Ar-Ge ilgili önemli teşviklerin açıklanmasının sektöre katkılarını da değerlendiren Özmen, inovasyonun önemine dikkati çekti.
 
Özmen, FATİH projesinin Türkiye'nin yatırım ve inovasyon çekmesi için önemli bir proje olduğuna işaret ederek, Microsoft olarak bu proje üzerinde 15 yıldır çalıştıklarını ve uçtan uca çalışan, FATİH vizyonunu tamamıyla hayata geçiren altyapıyı kurduklarını ifade etti.
 
Projenin çok önemli bir vizyona sahip olduğuna dikkati çeken Özmen, ''Microsoft FATİH projesinin içinde olmayı arzu ediyor. FATİH projesinin içinde olmak Microsoft'un ülkemize kaynak aktarmasına sebep olacaktır. FATİH çerçevesinde Türkiye'de ilk eğitim Ar-Ge laboratuvarını kurmak için çalışma yapıyoruz'' dedi.(SNK)
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com