“Milletin başını öne eğdirecek hiç bir iş yapmadık”

“Milletin başını öne eğdirecek hiç bir iş yapmadık”
AK Parti Uşak Milletvekili Nuri Uslu, milletin başını öne eğdirecek hiç bir işe imza atmayacaklarını ifade ederek, “2011 seçimlerinden sonra millet ilk defa sivil bir anayasa yapacak”dedi.

AK Parti Uşak Milletvekili Nuri Uslu, milletin başını öne eğdirecek hiç bir işe imza atmayacaklarını ifade ederek, “2011 seçimlerinden sonra millet ilk defa sivil bir anayasa yapacak”dedi.
AK Parti Uşak İl ve Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri Öğretmenevi'nde düzenlenen toplantı ile partililere tanıtıldı. Toplantıya milletvekilleri Mustafa Çetin ile Nuri Uslu, İl Başkanı Mehmet Gün, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nacar, AK Partili belediye başkanları, eski il başkanları, belediye ve il genel meclisi üyeleri ile partililer katıldı. Toplantıda il yönetim kurulu üyeliğine atanan 40 kişi ile merkez ilçe yönetim kurulu üyeliğine atanan 30 kişi partililere tek tek tanıtıldı. Tanışma toplantısını organize eden Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nacar yaptığı selamlama konuşmasında seçim startını verdiklerini bildirdi.
Düzenledikleri tanıtım toplantısı ile seçim startını verdiklerini ve bundan sonra köy köy mahalle mahalle gezerek AK Parti'nin 8 yıllık hizmetlerini vatandaşlara anlatacaklarını söyleyen İl Başkanı Mehmet Gün konuşmasında şunları söyledi; “İl ve ilçelerimizdeki teşkilatlanma çalışmalarını tamamladık. Yönetim kurullarımızı oluşturduk. Bugünden itibaren seçim çalışmalarına başlıyoruz. İnsan merkezli bir politika izleyen muhafazakar demokratik bir partiyiz. 9 yıl önce milletimize ne söz verdiysek bugün sözlerimizi yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İşte bu nedenle milletimiz bizi 8 yıldır iktidarda tutuyor. AK Parti olarak milletimize hizmet etmeye bundan sonra da devam edeceğiz”
Milletvekili Nuri Uslu ise yaptığı konuşmada 2011 seçimlerinin önemine değindi. AK Parti'nin bugüne kadar Türkiye'de sadece Tunceli'den milletvekili çıkartamadığını 2011 seçimlerinde Tunceli'den de vekil çıkaracaklarını iddia eden Nuri Uslu, “Biz bugüne kadar milletimizin başını öne eğdirecek hiçbir iş yapmadık bundan sonra da yapmayız. 2011 seçimleri ülkemiz ve partimiz için büyük önem taşıyor. Bu seçimlerde demokrasinin önündeki son tümseği de aşacağız. Bu tümsek yeni anayasa ile aşılacak. Türkiye'de bugüne kadar hazırlanan anayasaların tamamı vesayet anayasalarıdır. Birileri yan odada anayasa metni hazırlatıp milletin önüne koymuş. Oylamayı da silahların gölgesinde gerçekleştirmiş. Bu nedenle halk bu vesayet anayasalarına evet demek zorunda kalmış. Haziran ayındaki seçimlerden sonra ilk defa millet sivil bir anayasa yapacak”dedi.
Yeni oluşturulan il ve ilçe teşkilatlarının kırgınları son vererek birlik beraberliği sağlayacağını söyleyen Milletvekili Mustafa Çetin de “Önümüzdeki seçimler için daha fazla çalışmamız gerekiyor. Yeni il ve ilçe teşkilatlarımızın önceki yönetimlere oranla işi daha zor olacak. Seçimlere birlik beraberlik içerisinde hazırlanacağız. Milletin karşısına çıkıp yaptığımız ve yapacağımız hizmetleri anlatacağız”dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com