Milletvekili Erdoğan'ın Berat Kandili Mesajı

Milletvekili Erdoğan'ın Berat Kandili Mesajı
Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkan Vekili ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan, Berat Kandili nedeniyle mesaj yayınladı

Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkan Vekili ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan, Berat Kandili nedeniyle mesaj yayınladı.

Mehmet Erdoğan mesajında, “Mübarek Üç ayların ikincisi olan Şaban Ayının on beşinci gecesi, rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan Ayının müjdecisi olan Berat Kandiline nail olacağız. Cenabı Allah’ın bütün rahmet kapılarını sonuna kadar açtığı bu gecede, ebedi hayatımızda beratımız için bu geceyi dualarla ve ibadetlerle geçirip, kendimizi sorgulayıp özümüze dönme fırsatını en iyi şekilde kullanmalıyız. Bu mübarek gecenin bize sunduğu manevi iklimde, beratımızı almamız ancak, Yüce Rabbimizin ilahi mesajına kulak vermekle, yüce dinimizin ahlaki erdemlerini hayatımıza yansıtmakla mümkün olacaktır. Bu mübarek gecenin hayırlara vesile olması ve yaptığımız tüm dua ve ibadetlerin kabul edilerek Cenabı Allah’ın inayetine ve affına mazhar olmamız dileğiyle, tüm İslam âleminin, Ülkemizin ve Adıyamanlı hemşerilerimizin Berat Kandili mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com