Milletvekili Fındıklı'dan Emre Uslu hakkında suç duyurusu

Milletvekili Fındıklıdan Emre Uslu hakkında suç duyurusu
AK Parti Malatya Milletvekili Fındıklı: "Uluslararası Türkiye düşmanlarıyla, Türkiye'deki bir örgütün ve onun tetikçilerinin bizlere bu saldırılarının devam edeceğini biliyoruz. Bana da yapılan her türlü saldırıyı göğüsleyeceğimi herkesin bilmesi lazım"

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya Milletvekili Mahmut Mücahit Fındıklı, Taraf gazetesi yazarı Emre Uslu ve gazetenin sorumlu yazı işleri müdürleri hakkında suç duyurusunda bulundu.

Fındıklı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Taraf gazetesinde Emre Uslu'nun kaleme aldığı haberde, Zirve Yayınevi'nin temsilcilerinin katledilmesiyle alakalı kendisinin hedef gösterildiğini, o şekilde bir yayın yapıldığını savundu.

"Sanki toplumu ben tahrik etmişim, benim sahibi olduğum gazete tahrik etmiş" diyen Fındıklı, şöyle konuştu:

"Bunu da manşet haline getiriyor. Dokuz sene sonra şahsımı büyük bir camiaya karşı hedef gösteriyor. Bunu yaparken de sırf ben AK Parti Milletvekili olduğum için, hem partimden, hem de şahsımdan intikam almak ve iftira duygularıyla saldırıda bulunuluyor. Kin ve nefret duygularını tarafıma yöneltmesi, şahsımı ve can güvenliğimi hedef haline getirmesi dolayısıyla Malatya Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundum. Hem gazetenin yazı işleri müdürleri Umut Aslanbay, Oğuz Karamur, Cüneyt Oruç, Ertan Altan, hem de Emre Uslu hakkında suç duyurusunda bulundum."

Bu süreçte partilerine karşı her türlü iftiranın yapılacağını bildiklerini dile getiren Fındıklı, şunları kaydetti:

"Uluslararası Türkiye düşmanlarıyla, Türkiye'deki bir örgütün ve onun tetikçilerinin bizlere bu saldırılarının devam edeceğini biliyoruz. Bana da yapılan her türlü saldırıyı göğüsleyeceğimi herkesin bilmesi lazım. Benim partime, genel başkanıma her türlü saldırı yapılırken ben çalı arkasına saklananlardan olmayacağım. Dar günde de var günde de Başbakanımın arkasında durmaya ve onunla yürümeye devam edeceğim. Milletimin hizmetkarı olmaya devam edeceğim. Bu iftiraların, yıpratma haberlerin hiç kimseye bir faydası yok. Bu bilgileri oraya servis yapan Malatya'dan birileri var. Taraf gazetesine bu servisi yapıyorlar. Onlara da sesleniyorum. Alçaklık yapmasınlar. Bu tip süfli ve alçak yollara tevessül etmesinler. Ben Malatya'da geziyor, dolaşıyorum. Kimin ne hesabı varsa erkekçe çıksın. Benimle hesaplarını görsünler."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com