Milli Egemenlik Yürüyüşü Cuma günü yapılacaK

Milli Egemenlik Yürüyüşü Cuma günü yapılacaK
Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları kapsamında yapılacak olan Milli Egemenlik Yürüyüşü 22 Nisan 2011 Cuma günü yapılacak.

Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları kapsamında yapılacak olan Milli Egemenlik Yürüyüşü 22 Nisan 2011 Cuma günü yapılacak.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları kapsamında ilimizde yapılacak olan Milli Egemenlik Yürüyüşü 22 Nisan 2011 Cuma günü saat 15,30'da 30 Ağustos İlköğretim Okulu önünden toplanacak.
Derviş Paşa,30 Ağustos, Şeker, Yunus Emre, Barbaros, Cumhuriyet, Evliya Çelebi, Abdurrahman Paşa, Yıldırım Beyazıt, Şehitler İlköğretim Okulu tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde saat 15.30'da Dönenler Meydanından başlayarak saat 16.00' da Atatürk Anıtı önünde son bulacak olan Milli Egemenlik Yürüyüşü programında İl Öğrenci Meclisi Çelengi Merkez İlçe Öğrenci Meclis Başkanı Şehitler İlköğretim Okulu Öğrencisi Niran Tanyeri tarafından sunulacak.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasından sonra Tanyeri tarafından bir konuşma yapılacak olup 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen Kompozisyon yarışmasında 1. olan 30 Ağustos İlköğretim Okulu Öğrencisi Hidayet Pütün “23 Nisan ve Bahar” isimli kompozisyonu, Şiir Yarışmasında 3. olan Kütahya YİBO öğrencileri Fatma Bakmaz ve Ayşe Çalışır tarafından “23 Nisan” isimli şiir okunacak.
Yürüyüş İşitme Engelliler İlköğretim Okulu Halk Oyunları Gösterileri ile son bulacak.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları kapsamında yapılacak olan stadyum dışı etkinlikleri ise şöyle;
23 Nisan 2011 Cumartesi günü saat 19.00'da Cumhuriyet Caddesi Sevgi Yolu üzerinde Özel Konuralp İ.Ö.O Müdürlüğü tarafından “Öğretmen, Veli ve Öğrenci Bando ile Bayram Coşkusu” konulu yürüyüş, saat 09.00-12.00 arasında Öğretmenevi Müdürlüğü Önünde Kütahya YİBO Müdürlüğü tarafından “Damat Halayı-Pleybek” konulu gösteri, saat 10.00-15.00 arasında Valilik önünde Kütahya YİBO Müdürlüğü tarafından “Şiir Dinletisi-İzci Etkinliği-Folklor Gösterisi-Rontlar-Badminton” gösterileri, saat 10.00'da Öğretmenevi Müdürlüğü Önünde Evliya Çelebi İ.Ö.O Müdürlüğü tarafından “Teknoloji ve Tasarım Düzen Kuşağı Çalışması” konulu İnsan Figürü resim sergisi, saat 15.00'de Belediye Kültür Sarayında 30 Ağustos İ.Ö.O Müdürlüğü tarafından “Egemenlik Haftası” konulu gösteri, saat 09.00-12.00 arasında Ressam Ahmet Yakupoğlu Parkında Mehmet Çini İ.Ö.O Müdürlüğü tarafından da Kermes yapılacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com