Milli Eğitim Bakanı Dinçer, Van'da: -Gevaş'ta öğrencilere karne dağıtan Dinçer: -''Zayıf aldınız diye üzülmeyin, o notları telafi etmenin imkanı her zaman vardır'' (Fotoğraflı-Görüntülü)

Milli Eğitim Bakanı Dinçer, Van'da:   -Gevaş'ta öğrencilere karne dağıtan Dinçer:   -''Zayıf aldınız diye üzülmeyin, o notları   telafi etmenin imkanı her zaman vardır''     (Fotoğraf

VAN (A.A) - Van'ın Gevaş ilçesinde karne dağıtım törenine katılan Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, ''Zayıf aldınız diye üzülmeyin, o notları telafi etmenin imkanı her zaman vardır'' dedi.
     Van'ın Erciş ilçesindeki temaslarının ardından karayoluyla Gevaş ilçesine geçen Milli Eğitim Bakanı Dinçer, GAMA Holding tarafından yaptırılan 13 derslikli Akdamar Lisesi'nin açılış törenine katıldı.
     Törende yaptığı konuşmada, karnesinde kırık not bulunan öğrencilerin üzülmemelerini isteyen Dinçer, ''Zayıf aldınız diye üzülmeyin, o notları telafi etmenin imkanı her zaman vardır. Önemli olan sizlersiniz. Başarılı olan öğrencilerimiz de rehavete kapılmasınlar, başarılarını devam ettirmek için gayret göstersinler' dedi.
     Törende velilere de seslenen Bakan Dinçer, ''Karnedeki notlar çocuklarımızın değil aslında siz velilerindir. Bu notlardan dolayı onları üzmemelisiniz. Unutmayınız ki onlar sizin çocuklarınızdır'' diye konuştu.
     Konuşmasının ardından öğrencilerin karnelerini dağıtan Dinçer, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
     Törene Vali Münir Karaloğlu, AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, GAMA Holding Onursal Başkanı Erol Üçer de katıldı.
     Bakan Dinçer, programının ardından Ferit Melen Havaalanı'na geçerek, özel uçakla Ankara'ya gitti.
    
     Muhabir: Ali İhsan Öztürk / Yahya Öylek
     Yayıncı : Fazilet Özer (VAN)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
  Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
  Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
  E-Posta: info@sansursuzhaber.com