Milli Eğitime sitem...

Milli Eğitime sitem...
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları kapsamında 81 il öğrenci temsilcisi ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) çıkarak kürsüde yemin eden ve ardından da Kütahya adına konuşma yapan Kütahya İl Öğrenci Temsilcisi Simavlı Buğr

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları kapsamında 81 il öğrenci temsilcisi ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) çıkarak kürsüde yemin eden ve ardından da Kütahya adına konuşma yapan Kütahya İl Öğrenci Temsilcisi Simavlı Buğra Karabacak, gezisiyle ilgili Ankara dönüşü ilginç açıklamalarda bulundu.
Ankara seyahatiyle ilgili Kütahyalı yöneticilerin özellikle de Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün kendisiyle hiç ilgilenmediğinden yakınan Simav EML öğrencisi Buğra Karabacak, ”Kütahyalı yöneticilerin seyahatin başından sonuna kadar bana karşı sürdürdüğü ilgisizlik ve soğuk tavırları beni kahretti. Psikolojimin bozulmasına sebep oldu. Kendimi dışlanmış gibi görmeye başladım. Bunun ezikliğini bir türlü üzerimden atamıyorum. Ailem ve arkadaşlarım her ne kadar moral vermeye çalışsa da bu ezikliği bir türlü üzerimden atamıyorum. Sanırım tek suçum Kütahya'yı Kütahyalı bir öğrenci yerine Simavlı bir öğrencinin temsil etmiş olması. Demokrasiyi herkesin hazmetmesi gerekir diye düşünüyorum. Bu ilgisizlik nedeniyle Kütahya İl Milli Eğitimini kınıyorum. Bunun yanında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, okul yöneticilerim çok yoğun ilgi gösterdi. Kendilerine özellikle teşekkür ediyorum” dedi.
Aynı ortamda 81 ilden gelen yöneticilerin kendi temsilcileri üzerinde oluşturdukları hassasiyetin onda birini Kütahyalı yöneticilerin kendisine göstermediğinden yakınan Buğra Karabacak, ”Ben bunu hak edecek ne yaptım. Tek suçum Simavlı olmak mı” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com