Milli futbolcunun eşi ünlü popçuyla basıldı

Milli futbolcunun eşi ünlü popçuyla basıldı
Fenerbahçe’nin sol bekinde görev yapan futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin ünlü pop şarkıcısı ile yakalandı.

Son günlerde performansıyla parmak ısırtan Caner Erkin tasarımcı eşi Asena Erkin Akmerkez’de ünlü popçu Berkay ile yakalandı. Sabah gazetesinin muhabiri Hakan Uç haberine göre Asena ve Berkay bebek odasında buluştu ve kapıyı kitlediler içeride yarım saat içeride kaldılar. Dışarı çıktıklarında flaşın patlamasıyla neye uğradığını şaşırdılar "Yakalandık" diye bağıran Asena Erkin, ne yapacağını bilemedi. Berkay'ın ilk tepkisi "Sil o fotoğrafı!" oldu!
 
Bu fotoğraflar çok konuşulur! Son dönemde magazin dünyasında sıkça konuşulan, TV'de üzerine tartışılan Asena Erkin-Berkay ilişkisine dair dedikodular, ikili tarafından yalanlanırken ilginç bir gelişme yaşandı. İkiliyi Akmerkez'de görüntüleyen Sabah Gazetesi muhabiri Hakan Uç, o günü anlattı:
 
KAPIDA GÖREVLİ BEKLEDİ
 
"Akmerkez'de dolaşırken fast food katında Asena Erkin'i gördüm. Asena Erkin'in telefonda konuşurken 'Bebek odasında buluşalım' sözünü duyunca, onu izlemeye başladım. Hızlı adımlarla bebek odasına girdi. Ben bir kenarda beklerken ondan 5 dakika sonra odaya bu kez Berkay girdi. Berkay, içeriye girdiği an kapıyı kilitledi. O sırada kapıda bir görevli belirdi ve onlar dışarı çıkana kadar orada bekledi."
 
ASENA ERKİN: YAKALANDIK!
 
"Yaklaşık yarım saat sonra bebek odasından, önce Asena Erkin çıktı. Hızlı adımlarla koridora yöneldi. Hemen ardından ise bu kez kapıda Berkay belirdi. O anı görüntülemek için fotoğraf makinemin düğmesine bastım, flaş patladığı an Asena Erkin 'Yakalandık!' diye çığlık attı. Asena Erkin, ters istikamete yönelip hızla ortadan kayboldu. Berkay ise bana doğru yöneldi."
 
'AYSEL' DİYE KAYITLI
 
"Berkay 'Sil o fotoğrafı, bu konu burada kapansın!' dedi. Sonra telefonunu eline alıp 'Seni Asena ile konuşturacağım' dedi. Ve telefonuna 'Aysel' olarak kayıtlı olan kişiyi aradı. Karşımdaki Asena Erkin'di ve bana telefonda, 'Biz orada sadece konuşuyorduk. Bu fotoğraflar yayınlanırsa herkesin başını ağrıtır” dedi.

İşte o fotoğraf:(UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com