Milli Gazete'den Erdoğan'a sert tokat!

Milli Gazete'den Erdoğan'a sert tokat!
Milli Görüş cephesinin yayın organı Milli Gazete Erdoğan'ı şamar oğlanına döndürdü.
Milli Görüş eski öğrencisi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı sert bir dille eleştirmeye devam ediyor. Milli Görüş'ün lideri Necmettin Erbakan'ın tabiriyle eski öğrencilerinin kulağını çekiyorlar. 
 
Milli Görüş daha öncede birçok konuda sert bir dille eleştirmişti. AKP Hükümetinin açılım konusunda büyük yanlışlar yaptığını dile getirmiş, PYD'nin Diyarbakır'da dağıttığı bildiyi manşetten vermişti.
 
Aynı bildiri Doğan, Doğuş, Çalık gibi medya kuruluşlarının da eline geçmiş, AKP ve Erdoğan korkusundan, yandaşlıktan, ekonomik çıkarlarını vatandaşın doğru bilgi almasından önde tuttukları için haberini yapamamışlar. Çünkü Erdoğan  açılım politikalarını eleştirilenlere meydanlarda gözdağı vererek herkesin özellikle medyanın bu konuda akıllı olması gerektiği tehditinde bulunmuştu.
 
Milli Gazete bugün yine Erdoğan'ı sert bir dille eleştiren bir habere imza attı. Erdoğan'ın ABD askerlerine dua ettiğini hatırlatan gazete ABD askerlerinin Irak'ta müslüman kızlara tecavüz edilirken kimsenin ağlamadığını, kimsenin sesini çıkartmadığını belirterek Erdoğan'a ağır göndermelerde bulundular.
 
Haberde "Türkiye'den kalkan uçaklar Bağdat'ta, Basra'da Esmaları katletti. Kimse canlı yayında Bağdat'ın Esmaları için gözyaşı dökmedi. Esma için yazılan mektuba ağlanırken, yürekleri dağlayan Ebu Gureyb Hapishanesi'nden yükselen "Nur Bacı"nın tecavüz çığlığına, "Kahraman Amerikan askerlerine(!)" dua edilerek karşılık verildi." ifadeleri yer aldı. (BCE)
 
İşte o haber:


 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com