Milli Görüş'ten Erdoğan'a tokat!

Milli Görüş'ten Erdoğan'a tokat!
Milli Görüş'ün Gazetesi'nden Erdoğan'a şok manşet!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ında eskiden Mensubu olduğu Milli Görüş'ün gazetesi Erdoğan'a tokat gibi manşet attı. Erdoğan'ın Gezi olaylarında ağzına doladığı hiç bir ispat da yapadığı "faiz lobisi" meselesini ele alan Milli Gazete Erdoğan'ı çok kızdıracağa benziyor.
 
Sıcak paranın AKP döneminde nasıl ve kimler tarafından ülkeye sokulduğu bilinmemekle birlikte en rahat şekilde Türkiye'ye girdiği süreç AKP iktidarının başta olduğu zaman dilimi. Durum böyle olmasına rağmen Erdoğan faiz lobisinden dert yanmaya, milleti kandırmaya devam ediyor.
 
Bu duruma Erdoğan'ın eski yol arkadaşları başbakana tokat gibi cevap verdi. Milli Gazetenin bugünkü manşeti "AKP Faiz Lobisinin Öz Evladı" şeklin atıldı. Manşetin altında ise Saadet Partisi lideri Mustafa Kamalak'ın şu sözlerini verdi:
 
"Faiz lobisinin iktidar partisiyle çatışmaya girmesi düşünülemez. Çünkü AKP, faiz lobisinin öz evladıdır… Soruyorum, 28 Şubat sürecinin faiz lobisinin faaliyetleri olmasaydı AKP olur muydu? Erbakan Hoca’nın Denk Bütçe, Havuz Sistemi ile faiz musluklarının kısılmasından rahatsız olan çevreler, Refah Partisi’ni bölüp, bugünkü iktidarın ortaya çıkmasına zemin hazırladılar. Talat Halman, 'Okuyalım, üfleyelim de RP bölünsün' diye yazıyordu. Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı olunca ilk ağırladığı misafirlerden Halman oldu. 10 yılda da en çok patronlar, bankalar yani faiz lobisi kazandı. Hadise patronların faiz, kazanmak veya geçim değil, yaşam hürriyetlerinin tehdit altında olmasıdır.”  (BCE)
 
İşte Milli Gazete'nin o manşeti: 
 
 
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com