Milli Piyango Çekilişinde Büyük Hata!

Milli Piyango Çekilişinde Büyük Hata!
Yılbaşında Milli Piyango çekilişi sırasında, televizyonları başında çıkacak numaralara kilitlenenler, 6 ve 9 yanlışlığının şokunu yaşadı.

Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde 35 milyon liralık büyük ikramiye isabet eden 3'ü İstanbullu, biri Adanalı 4 vatandaşın kimliği henüz belli değil. Çeyrek biletlerden 3'ünün İstanbul'daki ana satış yerleri belli oldu.

35 milyon liralık büyük ikramiye isabet eden ''8821270'' numaralı çeyrek biletlerden 2'sinin İstanbul'da 2 banka, 1'inin de Kadıköy Milli Piyango Şubesi aracılığıyla satışa sunulduğu anlaşıldı. Biletlerin, bu ana satış merkezlerinden hangi bayi aracılığıyla talihliye satıldığına ilişkin araştırmalar ise sürüyor.

'TOPLU DUA ETTİK'
Adana Milli Piyango ve Şans Oyunları Bayileri Odası Başkanı Mustafa Gökay Karakuş ise henüz biletin hangi bayiden satıldığını bilmediklerini, pazartesi günü bilgisayar kayıtlarından öğreneceklerini söyledi. Karakuş, yeni yılda büyük ikramiyenin Adana'ya çıkması için “toplu dua” ettiklerini belirterek “Bize çıkmış kadar sevindik” diye konuştu.

MP çekilişinde 6 yerine 9 yanlışlığı
Yılbaşında Milli Piyango çekilişi sırasında, televizyonları başında çıkacak numaralara kilitlenenler, 6 ve 9 yanlışlığının şokunu yaşadı. İkinci 1 milyon çekilişi sırasında, canlı yayında 3. topu çeken kadın görevli, 6'yı ters tutarak 9 şeklinde ekranlara yansıttı. Sunucu, durumu 1-2 dakika sonra fark ederek kadın hostesi uyardı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com