Milli Savunma Bakanı Yılmaz:

Milli Savunma Bakanı Yılmaz:
''Onlar sanıyorlar ki AK Parti olmazsa mesele kalmayacak. Halbuki AK Parti olmazsa millet yine onlara oy vermeyecek. Çünkü onların milletin gönül dilinin frekansını yakalaması imkansız.''

KARS (AA) - Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, ''Onlar sanıyorlar ki AK Parti olmazsa mesele kalmayacak. Halbuki AK Parti olmazsa millet yine onlara oy vermeyecek. Çünkü onların milletin gönül dilinin frekansını yakalaması imkansız'' dedi.

Yılmaz, AK Parti Kars İl Başkanlığı tarafından bir düğün salonunda düzenlenen yemekte, halk oylamasının hem bu hem de gelecek seçimlerde de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı iktidardan alabilmenin mümkün olmadığını gösterdiğini söyledi.

Anket sonuçlarına göre Erdoğan'ın bu seçimleri de kazanacağını dile getiren Yılmaz, ''İşte bunun üzerine, milletin talebine cevap veremeyen muhalefet çaresizlik içerisinde. Ne yapsan Tayyip Erdoğan'ı götürebilmek mümkün değil. Ne yapacağını bilemiyor, bu çaresizlik onları daha büyük yanlışa sevk ederekten 'denize düşen yılana sarılır' misali hukuka aykırı eylemlerden medet bekliyorlar ya Gezi'den ya karalamadan...'' diye konuştu.

Yılmaz, milletin kendi gönül tahtına hak etmeyeni koymadığını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Seçim sandıklarında yenemedikleri, anket sonuçlarına göre bu seçimde de yenemeyecekleri aşikar olan AK Parti'ye kara çalmanın da Allah'ın inayetiyle, sizlerin desteğiyle 30 Mart'taki alacağımız seçim sonuçları da gösterecektir ki bu plan tutmaz. Onlar sanıyorlar ki AK Parti olmazsa mesele kalmayacak. Halbuki AK Parti olmazsa millet yine onlara oy vermeyecek. Çünkü onların milletin gönül dilinin frekansını yakalaması imkansız. Millet kavga edeni tutmaz. İki kelimesinden biri küfür olanı sevmez. Onlar sanıyorlar ki AK Parti sussa mesele kalmayacak. AK Parti, milletinin gür sesidir. AK Parti sussa milleti konuşur. Onlar sanıyorlar ki AK Parti'den kurtulsalar mesele kalmayacak. Halbuki AK Parti'den kurtulsalar milletin ahından kurtulamayacaklar. Milletin ahından kurtulsalar tarihin hükmünden kurtulamayacaklar. Tarihi  hükmünden kurtulsalar, Hakkın divanındaki Hakkın hükmünden kurtulamayacaklar.''

 

-''Bu millet AK Parti'yi unutmaz''-

Herkes unutsa bile AK Parti döneminin halk tarafından unutulmayacağını anlatan Bakan Yılmaz, ''Ülkemdeki 30 yıllık kardeş kanının akmasını barış sürecine çeviren, tarihe sığmayan şehitlerimizin emaneti olan bu vatanı aldığı halden daha güçlü bir şekilde evlatlarınıza teslim edecek olan AK Parti'yi bu millet unutmaz'' dedi.

Yılmaz, bu ülkenin yöneticilerini ancak bu ülkenin halkının belirleyebileceğine değinerek, 30 Mart'ta hem yerel yöneticilere hem de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a desteği belirteceklerini kaydetti.

 

 

 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com