Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sinop'ta:

Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sinopta:
"Biz sadece bir belediye başkanı seçmeyeceğiz, yurt dışından kurulan planların, Türkiye'de bozulduğunu göstereceksiniz. Yurt dışından tuzak kuranların tuzağının Türkiye'de işlemediğini göstereceksiniz"

SİNOP (AA) - Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Biz sadece bir belediye başkanı seçmeyeceğiz, yurt dışından kurulan planların, Türkiye'de bozulduğunu göstereceksiniz. Yurt dışından tuzak kuranların tuzağının Türkiye'de işlemediğini göstereceksiniz" dedi.

Bakan Yılmaz, Sinop'un Boyabat ilçesindeki Adnan Menderes Bulvarı'nda esnaf ziyaretinde bulunduktan sonra AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nde partililerle buluştu.

Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, "Kimseyle kavgamız yok, başkaları bizi kavga ortamına çekmek istiyor. Niçin? Onların size söyleyebileceği bir hizmeti yok. 'Size okul getirdik' diyemezler, 'size yol getirdik' diyemezler, 'havaalanı yaptık' diyemezler. 'Sinop, Boyabat arasında tüneller açtık' diyemezler" diye konuştu.

Daha sonra Durağan ilçesine giden Yılmaz, esnaf ziyaretlerinin ardından AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nde partililere hitap etti.

Yılmaz, 30 Mart'ta sadece bir belediye başkanı seçilmeyeceğine inandığını dile getirerek, "Eğer biz belediye başkanı seçseydik, biri gider biri gelirdi. Ancak oyunuzun ondan öte değeri var. Biz, sadece bir belediye başkanı seçmeyeceğiz, Durağa'nın geleceğinin ne olacağına karar vereceğiz. Evlatlarımızın geleceğine karar vereceğiz. Biz, sadece bir belediye başkanı seçmeyeceğiz, yurt dışından kurulan planların, Türkiye'de bozulduğunu göstereceksiniz. Yurt dışından tuzak kuranların tuzağının Türkiye'de işlemediğini göstereceksiniz" ifadesini kullandı.

CHP seçim bürosunu da ziyaret eden Yılmaz, burada bir süre CHP Durağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Eker ve partililerle sohbet etti.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com