Milli Takım kampında tartışma!

Milli Takım kampında tartışma!
Galatasaraylı futbolcu ile taraftar arasında ilginç bir söz düellosu yaşandı.

Engin Baytar, tartışma sonrası “Herkese laf yetiştirecek olsak başımız kavgadan eksik olmaz” diye dert yandı.Gurbetçi:Naber lan? Engin:Ben senin asker arkadaşın mıyım!

A Milli Takımın kampında Volkan Demirel’in bir medya mensubu ile yaşadığı tartışmanın ardından ikinci tatsız olay da gerçekleşti. Portekiz maçı sonrası bu ülkeden Almanya’ya gelen ay yıldızlı kafilenin, kamp için oteline yerleşmesi sırasında hoş olmayan sahneler yaşandı. Engin Baytar, kendilerini karşılamaya gelen bir gurbetçi Türk genci ile küfürleşmeye kadar giden atışmada bulundu. Milli futbolcunun, gurbetçiye sert yanıt vermesi taraftarları şaşırtırken, olay şu diyaloglarla gelişti:

GURBETÇİ: Naber lan Engin?

ENGİN BAYTAR: Ben senin asker arkadaşın mıyım?

Bu diyalogların ardından takım arkadaşları Engin’e sahip çıkarak, hayli sinirli olan futbolcuyu otobüse aldı. G.Saraylı futbolcu ise, “Herkese laf yetiştirecek olsak, başımız kavgadan eksik olmaz” diye konuşmaya devam etti.

Devlet başkanı böyle korunmuyor!
Avrupa’da tüm takımlar ile iç içe olduklarını belirten gurbetçiler ise, “Türk Milli takımı oyuncuları, burada vatan hasreti çeken insanlardan neden kaçırılır anlamış değiliz. Avrupa’da dünyanın en büyük takımları geliyor bu kadar kendilerini kasmıyorlar. Bir fotoğraf çekimi için bu tantana niye. Devlet başkanı bile bu kadar korunmuyor. Milyon dolarlar alıyorsunuz bir de burnunuzdan kıl aldırmıyorsunuz” diyerek tepkilerini gösterdi.

Hürriyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com