Millilere Cem Yılmaz jesti!

Millilere Cem Yılmaz jesti!
A Milli Futbol Takımı Romanya maçı öncesi motivasyonunu üst düzeyde tutmak için Maslak TİM'de gösterilerine başlayan Cem Yılmaz'ı izlemeye gittiler.

Romanya maçı öncesi toplanan A Milli futbolcular, geçtiğimiz gün kamp yaptıkları Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde biraraya gelerek Recep İvedik 3'ü izlemişlerdi. Abdullah Avcı önderliğindeki Milli futbolcular dün akşam da Türker İnanoğlu Maslak Show Center'da Cem Yılmaz'ı izlemeye gitti.

Tam kadro gösteriyi izleyen A Milli Takım'a Cem Yılmaz şüphesiz ki takılmadan durmadı. İlk olarak Arda Turan'ın yeni saç modelini görünce kahkahayı basan ünlü komedyen, "Arda o saç ne lan nasıl bir modelsin" demekten kendini alıkoyamadı. Ünlü komedyen daha sonra, maçlarda yaşanan olayları ti'ye alarak yorumlayan Cem Yılmaz, ''Oynayın lan' diyen adamı sahaya koyup 'hadi oyna lan' bakalım diyesim geliyor hep', ''Benimde bir ara çok top koşturmuşluğum oldu ama parası iyi değil diye bıraktım. Doğru değil mi Samet?'' diyerek salonu kahkahaya boğdu.

Yılmaz, gösterisi boyunca Fenerbahçe'nin eski tercümanı Samet'i de diline doladı.

''Geçen bir gösterimde hamile bir bayan en ön sıradan izliyordu ve aman nolur daha fazla güldürme hamileyim diyordu. Bi an çocuğun sahneden sekerek fırlayacağından korktum. Allah'tan şimdi öyle bir durum yaşansa Volkan kurtarır, yalnız Volkan'ın da çocuğu degajla dikmesinden korkuyorum'' demesiyle salonu kırdı geçirdi.

Evliliğin iyi olduğu kadar kötü taraflarının da olduğunu belirten Yılmaz, ''Şahsen ben evden çıkarken her gün rapor veriyorum 'nereye gidiyorsun?' diye lan insan bir biletix'e bakar arkadaş değil mi ama'' demesiyle de herkesi güldürdü.

Gösteri sonrası kulise giderek Cem Yılmaz ile fotoğraf çektiren A milli takımın oyuncuları daha sonra otobüsleri ile gösteri alanından ayrıldılar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com