Milliyet'e bir şok daha

Milliyet'e bir şok daha
Yasadışı DHKP-C örgütü, Milliyet Gazetesi'nin yayınlarını çok sert bir dille eleştirdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın hedefe koyduğu Milliyet Gazetesi'ne bir şok da yasadışı DHKP-C örgütünden geldi. DHKP-C adlı örgüt yayınladığı bildiride gazeteye ağır nitelemelerde bulundu.

Yasadışı terör örgütü DHKP-C, Milliyet Gazetesi'ne ağır sözlerle yüklendi. Örgüt, gazetenin "DHKP-C'nin 104 elemanı tespit edildi'' haberine sert bir açıklamayla cevap verdi.

MİT HABERİNE ÇOK KIZDILAR!

Halkın Sesi adlı sitede bir bildiri yayınladı. Bildiride, gazete "kontr-gerillanın sözcüsü'' olmakla suçlandı. MİT'in Emniyet'e gönderdiği rapora göre, DHKP-C'nin 104 elemanının tespit edildiğini yazan Milliyet, örgüt tarafından eleştirildi. Gazete için şu ifadeler kullanıldı:

"İmralı görüşmelerini manşetten verdiği için Başbakan Erdoğan’dan yediği fırçanın özürünü, DHKP-C hakkında kontra haberler yaparak mı diliyor?

Gazetenin manşetten verdiği haber baştan sona MİT’in yalan haberidir. Milliyet Gazetesi iktidara yaranmak için MİT’in yalan haberini manşetine taşıyarak MİT’in, Kontranın sözcülüğünü yapmaktadır.

Sonuç olarak; Milliyet gazetesine sesleniyoruz; İster patronunuz bir ihale peşinde olsun, ister Erdoğan’ın attığı fırçanın özrü olsun: Yaptığınız gazetecilik değil, MİT’in, kontranın sözcülüğünü yapmaktır. MİT’in, kontranın sözcülüğünü yapmaktan vazgeçin. Halkın yaşadığı sorunları yazın. Gazetecilik yapın…"(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com