Mimar Komşuya Seks Tuzağı!

Mimar Komşuya Seks Tuzağı!
Komşusuna 350 bin TL'lik alacağını istemeye giden mimar, ilaçlı içecekle kendini yatakta buldu..

Bursa'da mimarlık yapan Yrd. Doç. Dr. İbrahim Yılmaz, komşusunun kendisini bir kadınla ilişkiye girerken gizlice görüntüleyip şantaj yaptığı gerekçesiyle şikâyetçi oldu. Yılmaz'dan şantaj yoluyla 500 bin TL değerinde iki daire aldığı öne sürülen zanlı Alper A. suçlamayı reddetti, ancak seks görüntüleri evindeki bilgisayarında ele geçirildi. Nilüfer ilçesinde oturan Yrd. Doç. Dr. Mimar İbrahim Yılmaz (45), aynı apartmanda komşusu olan Alper A.'nın(37) kendisine seks tuzağı kurduğunu, ardından da çektiği görüntülerini yaymakla tehdit ederek şantaj yaptığını öne sürdü. İddiaya göre, Alper A. geçen temmuzda komşusu olan mimarı aralarındaki alacak meselesini görüşmek üzere evine davet etti. Alper A. ikram ettiği içeceğe fark ettirmeden ilaç koydu. Yılmaz birkaç saat sonra evdeki yatakta bir kadınla yatarken uyandı. Alper A., yatak odasında çektiği film görüntülerini ve fotoğrafları Yılmaz'a izletti. "Görüntüleri basına veririm, eşine gösteririm" diye şantaj yapmaya başladı. Yılmaz, "İki kez benden 250 bin TL para istedi. Bunun üzerine toplam değeri 500 bin TL olan iki dairemi verdim. Görüntüleri kiminle paylaşmayacağına dair benimle sözleşme de imzaladı" dedi.

SEKS GÖRÜNTÜLERİ BİLGİSAYARDA
Zanlının buna rağmen şantaja devam ettiğini öne süren Yrd. Doç. Dr. İbrahim Yılmaz, bunun üzerine şikâyetçi olduğunu belirtti. İddialar üzerine soruşturma başlatan polis Alper A.'yı gözaltına aldı. Alper A. suçlamaları kabul etmedi. Ancak bilgisayarının hard diskinde kayıtlı Yılmaz'a ait ilişki görüntülerini polis buldu. Mahkemeye gönderilen zanlı, adresinin sabit olması ve delilleri karartma ihtimalinin bulunmaması gerekçesiyle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

POLİS KADINI ARIYOR
Aynı zamanda belediye meclis üyesi olan mimar Yılmaz, komşusu Alper A.'nın, çevre düzenlemesini yaptığı kooperatifte yönetici de olduğunu, alacağını istediği için başına bunların geldiğini söyledi. Yılmaz, kooperatiften toplam 350 bin TL'lik alacağı olduğunu, Alper A.'nın bu parayı vermemek için kendisine tuzak kurarak şantaj yaptığını öne sürdü. Polis, şimdi görüntülerdeki kadını arıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com