Minareliçavuş Spor Tesisleri Gün Sayıyor

Minareliçavuş Spor Tesisleri Gün Sayıyor
Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’ya kazandırdığı Minareliçavuş Spor Tesisleri 20 gün içinde genç sporculara hizmet vermeye başlayacak

Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’ya kazandırdığı Minareliçavuş Spor Tesisleri 20 gün içinde genç sporculara hizmet vermeye başlayacak.
Veledrom sahalarına alternatif olarak yapılan Minareliçavuş Spor Tesisleri hizmete girmek için gün sayıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (BASKF) Başkanı Cemal Vardar ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık ile birlikte Minareliçavuş Spor Tesisleri’nde incelemelerde bulundu.
Biri çim diğeri de halı olarak düzenlenen standart ölçülerdeki futbol sahalarının 20 gün içerisinde hizmete açılacağını belirten Başkan Altepe, “Burada yeni stadyum yapılacağından kaldırılan Veledrom sahalarının yerine, biri çim biri de halı olmak üzere standart ölçülerde 2 futbol sahası oluşturduk. Önceki adı ‘Oyak Renault’ olan ve ismini ‘Yeşil Bursa’ olarak değiştiren futbol takımımız, 3. lig maçlarını buradaki çim sahada yapabilecek. Halı sahada da tüm amatör kulüpler hazırlık çalışmalarını gerçekleştirebilecekler” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com