Minik davulcu görenleri şaşırtıyor

Minik davulcu görenleri şaşırtıyor
Kütahya Simav'da 11 yaşında davul çalan çocuk görenleri şaşırtıyor. Düğün, sünnet, nişan ile özel gün ve gecelerde babası piyanist Hüseyin Şendul'un yanında davul ile usta davulculara taş çıkartan 11 yaşındaki ilköğretim 5. sınıf öğrencisi Hal

Kütahya Simav'da 11 yaşında davul çalan çocuk görenleri şaşırtıyor. Düğün, sünnet, nişan ile özel gün ve gecelerde babası piyanist Hüseyin Şendul'un yanında davul ile usta davulculara taş çıkartan 11 yaşındaki ilköğretim 5. sınıf öğrencisi Halil Şendul'a davetliler büyük ilgi gösteriyor.
Piyanist baba Hüseyin Şendul, oğlu Halil'in daha üç yaşında iken davula merak sardığını anlattı. Baba Hüseyin Şendul, oğlunun üç yaşında davula merak sarması üzerine mecburen davul satın almak zorunda kaldığını şimdi ise davulu tam bir profesyoneller gibi çaldığını söyledi. İlçede gittiği düğün, sünnet, nişan, özel gün ve gecelere yanında oğlunu da götürdüğünü dile getiren piyanist baba Hüseyin Şendul, davetlilerin en büyük ilgiyi oğlu Halil'e gösterdiğini kaydetti.
Minik Halil'in düğünlerde adeta davul şov yaptığını anlatan baba Hüseyin Şendul, Halil'in bazen kaldırmakta zorluk çektiği davulu yerde çalmak zorunda kaldığını belirterek,”Başlangıçta davetliler pek aldırış etmiyor. Ancak oğlum davulu çalmaya başlayınca şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Gelip benden kim olduğunu sorular. Bende oğlum olduğunu söyleyince bahşişleri benim yerime oğluma takıyorlar” diye konuştu.
Minik davulcunun babası Hüseyin Şendul oğlunu davulcu değil okuyup farklı bir meslek sahibi olmasını istediğini kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com