Minik serçe zirvede!

Minik serçe zirvede!
Geçtiğimiz ay sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan isimlerde zirve Sezen Aksu'nun oldu.

Medya takibi ajansı Interpress’in sadece yazılı mecrayı kapsayan araştırmasında, Temmuz ayında yayınlanan magazin haberlerinde en çok Sezen Aksu’nun adının geçtiği ortaya çıktı.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ile dergide çıkan haberlerin incelenmesiyle oluşan Temmuz ayı “Top On” sıralamasında ilk sırada yer alan Minik Serçe, toplam 358 haberle birinci oldu. Hülya Avşar isminin geçtiği 346 haber ile ikinciliği alırken, üçüncü sırada ise Serdar Ortaç hakkında çıkan 287 haberle yer aldı.

Interpress’in yaptığı haber araştırmasında, geçtiğimiz ayın magazin sayfalarında en çok yer alan isimler listesinde dördüncü sırasında Ajda Pakkan 275 haberle yer aldı. Beşinci sırada Cem Yılmaz 270 haberle yer alırken, Ebru Gündeş ise 239 haberle altıncı oldu. İbrahim Tatlıses 211 haberle yedinci, Megastar Tarkan 195 haberle sekizinci sırayı aldı. Temmuz ayı magazin dünyasının “Top On” sıralamasında Kıvanç Tatlıtuğ isminin geçtiği 182 haberle dokuzuncu olurken, Kenan Doğulu’nun da 155 haberle onuncu sırada yer aldığı belirlendi. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com