Minikler eserlerini sergiledi

Minikler eserlerini sergiledi
Kütahya Simav'da Naşa İlköğretim Okulunun ana sınıfı öğrencilerinin yıl sonu sergisi ilgi odağı oldu.

Kütahya Simav'da Naşa İlköğretim Okulunun ana sınıfı öğrencilerinin yıl sonu sergisi ilgi odağı oldu. Okulda düzenlenen sergide öğrencilerin yıl içerisinde yaptıkları birbirinden ilginç yaklaşık 300 eseri beğeni topladı. Sergiye veliler yoğun ilgi gösterdi.
Resim. Yapıştırma, Boyama, Kesme, Kas gelişimi ile Aile Katılımından örneklerin sunulduğu serginin açılışını Simav İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Şirikçi yaptı. Sergi açılışına Naşa Belediye Başkanı Kadir Bütüner, Naşa Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Yalçın Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Kemal Gündüz, Okul müdürü Recep Gökçen, Okul Aile Birliği Başkanı Ercan Derya, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.
Okul Müdürü Recep Gökçen, bir hafta süreyle açık tutulacak sergiye velileri beklediklerini bildirdi. Gökçen, “Bugün anasınıfları sergisini açıyor olmamız bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Bu sergide yer alan her çalışmanın, her çizginin farklı ve kelimelerle tarif edilemeyecek kadar değeri vardır. Bu güzel ve mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Sergi açılışı öncesi İspanyol dansı sergileyen miniklerin gösterisi izleyenlerden tam not aldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com