Miniklerin çevre duvarı rahatsızlığı

Miniklerin çevre duvarı rahatsızlığı
Kütahya Simav'ın başarılı eğitim kurumları arasında ilk sıralarda yer alan Osmanbey İlköğretim Okulunun doğu kısmındaki boyu 2 metreyi aşkın taş duvarın çevreye verdiği hapishane görüntüsü öğrenciler başta olmak üzere okul yönetimi ve velileri rahat

Kütahya Simav'ın başarılı eğitim kurumları arasında ilk sıralarda yer alan Osmanbey İlköğretim Okulunun doğu kısmındaki boyu 2 metreyi aşkın taş duvarın çevreye verdiği hapishane görüntüsü öğrenciler başta olmak üzere okul yönetimi ve velileri rahatsız ediyor.
2 metrelik taş duvarın çevreye verdiği hapishane görüntüsünden rahatsızlık duyduklarını dile getiren minikler, bu olumsuz görüntülerin belediye tarafından kaldırılmasını istiyor.
Okullarını çok sevdiklerini ancak doğu kısmında uzunluğu 100 metreyi bulan 2 metre yüksekliğindeki taş duvar yüzünden teneffüs saatlerinde bile bahçeye çıkmaya çekindiklerini ifade eden Osmanbey ilköğretimin minikleri söz konusu taş duvarın kuzey kısımdaki çevreci duvar gibi boylarına uygun bir şekilde küçültülmesini istediklerini kaydetti.
Bu hususta her zaman yanlarında hissettikleri Belediye Başkanı Kasım Karahan'a son derece güvendiklerini dile getiren minikler,” Başkan amcamız bizim bu halimizi görse sorunumuza mutlaka bir çözüm bulur. Kendisinden doğu kısımdaki hapishane görüntüsü veren taş duvarı kaldırıp yerine kuzey kısımdaki gibi çevreci bir duvar yapmasını bekliyoruz. Başkan amcamız bize duvarımızı yapsın, biz de bu moralle derslerimize çok çalışarak daha güzel okullarda okuyalım ve hem ilçemize hem de vatanımıza daha yararlı birer evlat olarak yetişelim” şeklinde konuştular.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com