Miroslav Stoch savaşı

Miroslav Stoch savaşı
Ruslar'ın Miroslav Stoch aşkı bitmek tükenmek bilmiyor...

 Geride kalan sezonun devre arasında da birçok kez Fenerbahçe'nin kapısını çalan kulüpler transfer döneminde yine girişimlere başladı.

FENERBAHÇE STOCH'U ELDEN ÇIKARMAK İSTEMİYOR

Özellikle Zenit ve Anzhi takımları Slovak yıldız için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır görünüyorlar. Yıldız futbolcunun menajeri aracılığıyla Sarı-Lacivertliler'e 12 milyon Euro'luk bir teklif yapan Zenit kulübü, bu rakamı daha da artırabileceğini bildirdi. Fenerbahçe yönetimi ise tıpkı teknik direktör Aykut Kocaman gibi Avrupa'daki durumun netleşmemesi nedeniyle Stoch'u elden çıkarmak istemiyor. Daha da önemlisi mali açıdan bir sıkıntıya girilmediği sürece de Slovak oyuncunun gönderilmesine hiç kimse sıcak bakmıyor. Bu nedenle de menajer aracılığıyla teklifte bulunan Zenit kulübüne, "Zorda kalmadığımız sürece Stoch'u asla satmayı düşünmüyoruz" yanıtı verildi.

GUUS HİDDİNK BASTIRIYOR

Miroslav Stoch'u transfer etmek isteyen diğer bir Rus kulübü de Anhzi... Teknik direktör Hiddink'in yönetimindeki Rus kulübü yeni sezonda kadrosunu güçlendirmek istiyor. Bu nedenle de tecrübeli çalıştırıcı Stoch'un mutlaka transfer edilmesini yöneticilerine iletti. Ancak Fenerbahçe yönetimi, Zenit yönetimine verdiği olumsuz yanıtın aynısını Anhzi'ye de iletti. Kısacası Sarı-Lacivertliler son ana kadar Miroslav Stoch'u elden çıkarmamak için direnebildikleri kadar direneceğe benziyorlar. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com