"Misafirimi jartiyerle karşılarım"

"Misafirimi jartiyerle karşılarım"
TV8 ekranlarında yayınlanan Seda Sayan'ın sunduğu Seda Sultan programının bugünkü bölümünde kadın erkek ilişkileri üzerine konuşuldu.

 Programa ünlü oryantal Asena'nın iddialı açıklaması damgasını vurdu. Seda Sayan, 'Benle ya da Asena ile evlenmek isteyen erkek 'Kadınlara bak ne güzel' deyip değiştirmeye çalışır veya 'Hiç de öyle değiller' der veya karşıdan 'Şu kadına sahip olsam' diyenler oluyordur. Ama ben evde böyle değilim. Asena da böyle değil. Evde eşofmanı üstünde hatta pijama, terlik sokakta da öyle. Ben de böyleyim ' diye konuştu. Bunun üzerine Asena Seda Sayan'a, 'Yok ben biraz seksiyim ' karşılığını verdi.'Öğretsene azıcık ablana ' diyen Seda Sayan'a Asena, 'Mesela ben evde çok jartiyer kullanırım ' dedi.

Şaşıran Seda Sayan, 'Durup dururken mi? ' diye sordu.Asena da buna karşılık, 'Ne giyersem etek veya elbiseseyse muhakkak jarteyerli çorapla dolaşırım. Kapı çalsa da öyle açarım, misafirimi öyle karşılarım ' şeklinde konuştu.

Bunun üzerine Seda Sayan, 'Yani hep Asena gibi mi geziyorsun evin içinde? ' diye sordu. Asena da, 'Hayır ama paçoz da oturmam. Eşofman bile giysem seksi bir esşofmandır o, bir dekoltesi vardır ' yanıtını verdi.

Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com