Misimovic'e Af Çıkıyor!

Misimovic'e Af Çıkıyor!
Galatasaray, çok istediği Bradley'i Aston Villa'ya kaptırdı. Yönetim de Hagi ile görüşme yaparak Rumen hocayı Misimovic'i affetmesi konusunda ikna etti..

Aradığı 10 numarayı bir türlü bulamayan Galatasaray, satış listesine koyduğu ancak bir türlü satamadığı Misimovic'e bir şans daha verme kararı aldı...Bir kaç gündür Misimovic'in takımda kalması için kendi arasında fikir alışverişinde bulunan Sarı-Kırmızılı yönetimin sonunda Misimovic'i kazanma yoluna gitme kararı aldı.. Boşnak yıldızı ilk göndün beri istemeyen ve satılması için talimat veren teknik direktör Hagi ile görşme yapan yönetim, Rumen hocayı da ikna etmeyi başardı...

ADA'YI TERCİH ETTİ
Bu arada Arjantin'li Formica'nın transferinde son dakika şoku yaşayan Galatasaray'a bir darbede M'Gladbach'ın 23 yaşındaki yıldızı Bradley'den geldi. ABD'li yıldız G.Saray'a gelmekten son anda vazgeçerek Aston Villa'ya kiralık olarak gitmeyi tercih etti... Amerikan futbol ligi MLS'nin resmi internet sitesi Michael Bradley'in Aston Villa'ya kiralandığını açıkladı.

BRADLEY YERİNE MISI!
Sarı-Kırmızılı yönetimin Misimovic'i affetmek istemesinin en büyük nedeni ise transfer etmek istediği M.Gladbach'ın Amerikalı oyuncusu Michael Bradley'in son dakikada A.Villa'ya imza atması olarak gösteriliyor.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com