Miss Eurovision Türkiye güzeli seçildi

Miss Eurovision Türkiye güzeli seçildi
Türkiye'ye yepyeni bir güzellik yarışması anlayışı kazandıracak olan Miss Eurovision uluslararası güzellik yarışmasının Türkiye elemeleri yapıldı.
Güzellik kavramı, bilgiyle ve uluslararası arenada temsil yeteneğiyle bütünleşti.
 
Türkiye'ye yepyeni bir güzellik yarışması anlayışı kazandıracak olan Miss Eurovision uluslararası güzellik yarışmasının Türkiye elemeleri, 22 Ağustos Perşembe günü WOW Convention Center Opal Salonda yapıldı. Birbirinden iddialı güzellerin katıldığı yarışmada, İsviçre'de doğan, Londra'da yönetim bölümü okuyan, 5 yabancı dil bilen 25 yaşındaki Derya Erdem, Miss Eurovision Türkiye Güzeli seçildi.
 
Birbirinden güzel ve iddialı yarışmacıların bulunduğu Miss Eurovision güzellik yarışmasının jüri üyeleri, Azeri güzel Günay Musayeva, Estetik Cerrah Op. Dr. Metin Kerem, Modacı Erhan Çiçekli, Ottoman Dans Topluluğu Genel Sanat Yönetmeni Levent Yılmayan ve güzellik yarışmasının Genel Koordinatörü Barış Kıvılcım'dı. Sunuculuğunu Gaye Göç'ün yaptığı yarışmada adaylar mayo ve abiye kıyafetlerle göz kamaştırdı.
 
Dünyada bir ilk
Miss Eurovision güzellik yarışmasında jüri üyesi olan Günay Musayeva, oylama sisteminin şeffaflığını görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Musayeva, yarışma için özel olarak hazırlanan, bilgisayar ortamında şeffaf olarak yapılan oylama sistemini daha önce hiçbir yarışmada görmediğini, dünya da ilk kez şeffaf oylama sistemi kullanıldığını söyledi. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com