MİT Seks Kaseti Olayını Çözdü!

MİT Seks Kaseti Olayını Çözdü!
Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Baykal'ın orta çıkan uygunsuz görüntülerini kimin çektiğini MİT'e sormuştu. Peki MİT ne cevap verdi?..

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu meğerse Baykal kasetini bizzat MİT'e sormuş. Kılıçdaroğlu ile konuşan meslektaşlarımızın aktardığına göre Kılıçdaroğlu MİT'ten de 'doyurucu' bir cevap alamadığını söylemiş.

Önce hakkı teslim edelim.

Baykal'a yönelik kaset komplosu ortaya çıktığında 'bu işin arkasındakileri bulmak boynumuzun borcu' diyen ve daha sonra işi hükümete atan sonra da tekrar gündemine almayan Kılıçdaroğlu sessizce de olsa kasetin izini sürmüş. MİT Müsteşarı'na da sormuş.

Gerçi aldığı cevabı 'doyurucu' bulmamış.

Tabii bu durumda insan merak ediyor acaba o 'doyurucu' olmayan cevap neydi? MİT'in 'vallahi hiç duymadık biz de internette gördük' demeyeceğine göre iş daha da merak uyandıran bir hale geliyor.

Sahi MİT ne demiş olabilir?

Kemal Kılıçdaroğlu devletin istihbarat kurumundan aldığı bilgiyi paylaşacak mı yoksa Baykal'a komplo yüzünden hükümete yüklenmeye devam mı edecek?

Çünkü Ankara kulislerine göre o kasetin çekildiği yer, 'garip şekilli evler'in olduğu sitenin konumu, içeride kaç görüntünün çekildiği, toplam uzunluğunun ne kadar olduğu, seslerinin nasıl silindiği gibi teknik bilgiler birden fazla kişi tarafından biliniyor.

Üstelik failler MHP kasetlerinde olduğu gibi uzaklarda filan değil. Hatta aynı mekanlara anahtar kullanarak girdiklerini bile söylemek mümkün.

Sahi, MİT CHP liderine 'içeriye bakın' demiş olabilir mi?

Adem Yavuz Arslan - Bugün

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com