MİT'in Erdoğan'ı kurtarma planı!

MİT'in Erdoğan'ı kurtarma planı!
MİT'in Erdoğan'ı kurtarma planı pahalıya mal olacak!
AKP hükümetinin başlattığı açılım sürecinin asıl amacı ortaya çıktı. Amaç gayet açık Erdoğan'a 3 sandığı da kazandırmak. Bu süreçte MİT Erdoğan'a 3 seçimi kazandırmak için elinden geleni yaparak aktif rol oynuyor.
 
Terör sorununun bu şekilde çözülemeyeceğini AKP de PKK da pekala biliyor. İki tarafın da elini bağlayan zorunlu durumlar var. AKP önümüzdeki 3 seçimi düşünerek oyalama politikası güdüyor. Apo, AKP'den kendi özgürlüğünü ve Özerk Kürdistan istiyor. Apo'ya verilen güvenceler Kandil'in sessiz kalmasını sağlıyor. Kandil'in susmasının bir diğer nedeni de Kürtçü tabanda hala devam eden Apo'nun etkisi. 
 
AKP de, PKK da oynanan oyunun farkında. İki taraf da yavaş yavaş kendi isteklerini elde etmenin peşinde. PKK bu yönde çalışmalarını hızlandırmış durumda. PKK'ya en hızlı katılımlar bugünlerde gerçekleşiyor. PKK'lı teröristlere savaş eğitimleri verilmeye devam ederken şehir yapılanmasında da sözde polis teşkilatları kuruluyor, maliye oluşturulıyor, vergi toplanıyor, yol kesilip kimlik kontrolleri yapılıyor...
 
AKP ve MİT oynadığı oyunun farkında değil hala. 3 seçim için vatanın bütünlüğü, milletin bekası tehlikeye atılıyor. PKK'nın Güneydoğu'da yaptıklarına göz yumuluyor.

Çözümün sonu karanlık... Çünkü PKK'nın büyük saldırı için final yapmasının yakın olduğu gelen bilgiler arasında. Bu sırada TSK'da yazılı açıklama yaparak karşılık veriyor. PKK güç depolarken, TSK da durmadan kan kaybediyor. (BCE)
Etiketler: , ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com