Miting İçin Gitti, 50 Kişi Bile Bulamadı!

Miting İçin Gitti, 50 Kişi Bile Bulamadı!
HEPAR Genel Başkanı, mitin için gittiği 1,5 milyonluk Mersin'de bomboş bir meydanla karşılaşınca büyük hayal kırıklığına uğradı..

HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Mersin'de şoka uğradı. Kent merkezindeki şehir turunun ardından saat 13'deki miting alanına gelen Pamukoğlu, boş bir meydanla karşılaşınca konuşmaktan vazgeçti.

Alanı dolduran ve çoğu teşkilat üyesi olduğu belirtilen gençlerle bir süre görüşen Pamukoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada bölgedeki temaslarını sürdüreceğini söyleyerek milletvekili adayları ve teşkilatların seçim çalışmalarını kontrol ettiğini kaydetti.

Ülkenin iç ve dış siyaseti, ekonomisi ve güvenliği ile ilgili çok fazla bir şey söylemeye gerek olmadığını, zaten bunları her yerde söylediğini ifade eden Pamukoğlu, "Sadece şunu söyleyebilirim; halkımız korku ve endişe dolu. Bir insan olarak benim gördüğüm toplum bu, korku ve endişe dolu.'Ne derdi var? derseniz; birincisi ekmek derdi ver, ikincisi huzur istiyor. Zaten HEPAR'ın kurulma amacı da zaten ekmek ve huzur. HEPAR'ın diğerlerinde bariz farkı ise şudur; biz Cumhuriyetin temel değerlerine kesin bağlıyız. Bu Cumhuriyet ve bu toprakların tapusu Lozan'dır. Onu zorluyorlar. Bunu görmek için çok akıl, zeka, eğitim gerekmiyor, toprağın altındaki köstebekler bile bunun farkında. Biz bunu ters çevireceğiz, Türkiye'ye huzur getireceğiz ve herkese hakkını ve payını vereceğiz" diye konuştu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com