Moda dünyası ve seçkin konuklar Kariyer Fashion Show'da

Moda dünyası ve seçkin konuklar Kariyer Fashion Show'da
Çağla Şikel, Tülin Şahin ve Sema Şimşek'in aralarında bulunduğu 35 top model Swissotel'deki Kariyer Fashion Show'da olacak.

Moda sektörünün profesyonelleri, iş, sanat ve cemiyet dünyasından seçkin konuklar geleceğin moda tasarımcılarını desteklemek için Kariyer Fashion Show’da buluşuyor. Gelenekselleşmiş ve her yıl yepyeni sürprizlerle gerçekleştirilen Kariyer Fashion Show defilesinin bu seneki moda direktörlüğünü başarısını dünyaca kanıtlamış dev isim Erol Albayrak üstleniyor. Koreografisi ise Türkiye’nin en önemli vazgeçilmez koreografı Uğurkan Erez imzası taşıyor.

Dilek Hanif’in onur konuğu olarak açılışını yapacağı bu geceki defilede Ece Sükan sunumuyla Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Sema Şimsek, Tülin Şahin, Tuğba Karaca ve Chloe’nin bulunduğu 35 kişilik top model kadrosu bu akşam Swissotel’de podyuma çıkacak.

GELECEĞE DÖNÜŞ

Çeyrek süredir moda sektörüne yenilikçi bir yaklaşımla eğitim faaliyetleri yürüten Kariyer Eğitim Kurumları, öğrencilerini görkemli bir defile ile mezun ederek moda dünyasının beğenisine sunacak. Bu akşam Swissotel’de gerçekleşecek olan defilede Moda Tasarımı öğrencileri kendi tasarımlarını sergileyerek adeta bir moda şöleni yaşatacak. Defile koleksiyonu ilhamını ‘Geleceğe Dönüş ‘ temasından alıyor.

Kumaşlar üzerine yansıyan elektron desenler, piksel kareleri ile oluşturulan baskı efektleri, üçüncü boyutların kumaşlara adaptasyonu ve nostaljik dokuların teknolojik dokular ile armonik savaşı gibi birçok sonsuz zenginlik realize ediliyor. (LAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com