Monte Carlo Dizisi Ödül Aldı!

Monte Carlo Dizisi Ödül Aldı!
Asi, dünyanın en iyi 2. pembe dizisi seçildi...

Arapların sevgilisi "Asi", Monte Carlo'da 80'li yılların ünlü dizisi "Güzel ve Çirkin"in ardından Dünyanın En İyi İkinci Soap Operası seçildi.

Asi dizisi, 1987 yılında çekilmeye başlanan Howard Gordon'un yazıp Richard Franklin'in yönettiği ünlü pembe dizi "Güzel ve Çirkin"in ardından dünyanın en iyi ikinci Soap operası (sabun köpüğü dizi - pembe dizi) seçildi.

Uluslararası Monte Carlo Televizyon Festivali'nde düzenlenen yarışmada, dünya televizyonlarında en çok izlenen diziler hakkında bilgi veren, verileri televizyon sektöründe kabul gören bir kuruluş olan Eurodata'nın verileri kullanıldı.

Festivalde bu yıl dünyada insanların en çok izlediği diziler, "Tv Dizileri", "Komedi Dizileri" ve "Soap Opera" olarak üç dalda değerlendirildi. Yarışmada, Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım?'ının başrol oynadığı Asi, Brezilya dizileri kategorisi olarak bilinen Soap Opera dalında ikincilik aldı.

Seçim 3 milyar televizyon izleyicisinin 67 ülkede izlediği 15 dizi arasından yapıldı. Uluslararası Monte Carlo Televizyon Festivali ödülleri 10 Haziran'da Monaco'da yapılacak...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com