Mourinho giderse kim gelecek?

Mourinho giderse kim gelecek?
Jose Mourinho'nun olası ayrılmasının ardından göreve kimin getirileceğini taraftarların oylarıyla belirlemeye çalıştı.
Real Madrid'deki görevinden istifa edeceği belirtilen Jose Mourinho'nun olası ayrılığından sonra takımın başına kimin getirileceği konusu da merak konusu olmaya başladı. 
 
Yaklaşık her üç Real Madrid taraftarından ikisi (yüzde 61, 6) Portekizli teknik adam Jose Mourinho'nun tutum ve davranışlarının takımın imajına zarar verdiğini düşünüyor fakat Mourinho'nun olası bir ayrılığından sonra piyasada onun yerini doldurabilecek bir teknik adamın olup olmadığına ise tam olarak karar verebilmiş değil.
 
MOURINHO'YU YERİNİ DOLDURAMIYORLAR 
 
Yaklaşık her üç Madrid taraftarının ikisi Portekizli'nin takıma zarar verdiğini düşünse de anketten çıkan sonuçlara göre Mourinho'nun yerini kimsenin dolduramayacağı yönünde. Real Madridli taraftarlar arasında yüzde 25'lik bir kesim Jose Mourinho'nun takıma devam etmesi yönünde oy kullandı ve bu oran diğer teknik adamların aldığı oylardan daha fazla.
 
Chelsea teknik direktörü Rafael Benitez, Jose Mourinho'nun yerine yüzde 21,4'lük oranla en güçlü aday olarak görülüyor. Benitez'in aldığı bu oran Jose Mourinho'nun aldığı oy oranında daha geride kalmış durumda. 65 yaş üstü taraftarların yüzde 27,5'lik kısmı ise Rafael Benitez'in takımın başına getirilmesini istiyor. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com