Müdür Hüseyin Çapar'a 3 yardımcı

Müdür Hüseyin Çapar'a 3 yardımcı
Kütahya Simav Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hüseyin Çapar'a yardımcı olmak üzere atanan üç müdür yardımcısı okuldaki görevlerine başladı.

Kütahya Simav Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hüseyin Çapar'a yardımcı olmak üzere atanan üç müdür yardımcısı okuldaki görevlerine başladı. Okul Müdürü Hüseyin Çapar, 36 öğretmen, 5 memur, bir teknisyen ve 3 hizmetli ile 525 öğrenciye hizmet sunduklarını bildirdi.
Kendisine yardımcı olarak atanan Süleyman Kocabaş, Mahmut Yıldız ve Erkan Şenol'un aynı zamanda değerli birer öğretmen olduklarını vurgulayan Hüseyin Çapar, yardımcılarıyla birlikte öğrencilere kaliteli eğitim hizmeti sunmak için çapa sarf ettiklerini bildirdi. Yardımcılarının ders okutmanın yanı sıra okulun her türlü eğitim-öğretim, yönetim, öğrenci, personel, tahakkuk, taşınır mal, resmi yazışmalar, sosyal etkinlikler, yatılılık, bursluluk, güvenlik, beslenme, bakım, nöbet, koruma, temizlik, düzen, halkla ilişkiler gibi işlerle ilgili olarak kendisi tarafından verilen görevleri eksiksiz yerine getirdiklerini söyledi.
Hüseyin Çapar, yardımcılarının göreve başlamasıyla birlikte üzerindeki sorumlulukların azaldığını, kendisinin de kaliteli eğitim verebilmek için çeşitli arayışlara yöneldiğini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com