Müdür paralarla birlikte yakalandı

Müdür paralarla birlikte yakalandı
Genel Müdürlükten teslim aldığı 3 milyon lira ve 1 milyon 500 bin avro ile kayıplara karışan Garanti Bankası Lefkoşa Şube Müdürü, Şişli'deki lüks bir otelde gözaltına alındı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, kendisinden 24 Temmuz Salı gününden itibaren haber alınamayan ve internetteki sosyal paylaşım sitesi aracılığıyla yurt dışında bulunduğunu iddia eden Garanti Bankası Lefkoşa Şube Müdürü Mahmut Karımış'ı bulmak için çalışma başlattı. Karımış, iki arkadaşıyla birlikte Şişli'deki lüks bir otelde gözaltına alındı. 
 
İstanbul'da, Lefkoşa'ya götürmek üzere teslim aldığı 3 milyon lira ve 1 milyon 500 bin avro ile kayıplara karıştığı öne sürülen Karımış'ın, bankadan ayrıldıktan sonra bir arkadaşı üzerinden otomobil kiraladığı ve otomobilde bulunan GPS kayıtlarından kaldığı lüks otelin belirlendiği kaydedildi. 
 
Emniyetteki işlemleri tamamlanan Karımış ve beraberindeki iki kişi, adliyeye sevk edildi.
 
Garanti Bankası: Bankamız kayba uğramadı
 
Garanti Bankası, Lefkoşa Şube Müdürü Mahmut Karımış'ın, emniyet güçlerinin hızlı ve başarılı operasyonları sayesinde gözaltına alındığını, olay kapsamında bankanın herhangi bir kayba uğramadığını bildirdi. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com