Müdür'den Liseli Kıza Taciz!

Müdür'den Liseli Kıza Taciz!
Lise müdürünün devamsızlığı çok olan kız öğrenciyi taciz ettiği anlaşıldı...

Eskişehir'in Tepebaşı ilçesindeki Kılıçoğlu Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Emin Sobacıoğlu (53), okulun son sınıfındaki devamsızlığı çok olan G. isimli 19 yaşındaki öğrencinin devamsızlıklarını dudağından öperik sildiği öne sürüldü. Eskişehir Milli Eğitim İl Müdürü İbrahim Ceylan, okul müdürü hakkında idari soruşturma başlatıldığını belirterek, "Olay maalesef doğru. Müdürü açığa alarak soruşturma başlattık" dedi.

OLAYI POLİSLER ORTAYA ÇIKARDI

Önceki gün okulda iki kız öğrencinin kavga etmesi nedeniyle, Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Çocuk Polisi Şubesi'ne bağlı polis ekipleri okula gitti. Okuldaki öğrencilerin polis ekiplerine "Okulumuzda daha önemli bir konu oldu. Okul müdürümüz arkadaşımızı dudağından öptü. Ayrıca, elle tacizde etti" diyerek ihbarda bulundu. Polis ekipleri de, ilk önce Milli Eğitim İl Müdürlüğü yetkililerini ve çocuğun ailesini uyardı. Okul müdürünün dudağından öperek, elle tacize ettiği öne sürülen öğrenci G.'nin 19 yaşında olması nedeniyle, Çocuk Polisi işlem yapamadı. Çocuğun ailesi de okul müdürü Boyacıoğlu hakkında şikayetçi olmadı. Ailenin polise verdiği ifadede "Olay duyulur, kızım daha fazla zarar görür" diyerek şikayetçi olmadıkları öğrenildi.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLAY MAALESEF DOĞRU
Olay hakkında açıklama yapan Milli Eğitim İl Müdürü İbrahim Ceylan, polisin kendilerini uyarması üzerine soruşturma başlattıklarını belirterek, "Devamsızlığı fazla olan öğrenci, okul müdürüne giderek devamsızlığının silinmesini istemiş, okul müdürü de öğrenciyi odasında bilgisayarın başına çağırarak, "Senin gibi güzel bir kızın devamsızlığının önemi olur mu" şeklinde konuşarak, öğrenciyi dudağından öpmüş ve elle taciz etmiş. Olayı duyduğumuzda inanmak istemedik. Ancak, olay maalesef doğru. Hemen müdürü açığa alarak idari soruşturma başlattık. Olay nedeniyle çok üzgünüz. Aile davacı olmasa da biz gerekeni yapacağız. Olayı takip edeceğiz" diye konuştu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com